Компаньонки ескорт

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
696969
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Мар 18, 2024 4:11 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от 696969 »

razputin написа: Пет Мар 22, 2024 12:47 pm Малии тва откачено друсано чудовище си е за изолатор.
Тоа противния и смръдлив бай мангау сигурно си го гледа тава заключено в мазъта и му подава фмирисано месо отдалече на клечка и му маха чувала от главъта само за тиктока да го видат там колко а грозно и да са плашуват от караконджуле.
Тава а само за самоковския зоопарк ма немат толкова здрави клетки па ша земе да избега да изпонаапе народа и да испозарази ората с бесове и сифилис.
Казваш го ти който си ми абонат в онлифенса за 100 долара на месец 😅😅😅
Ходи се от пиши по-добре че ставаш за срам
razputin
Мнения: 384
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 67 пъти
Благодарен: 109 пъти
Обратна връзка:

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от razputin »

696969 написа: Пет Мар 22, 2024 1:57 pm
razputin написа: Пет Мар 22, 2024 12:47 pm Малии тва откачено друсано чудовище си е за изолатор.
Тоа противния и смръдлив бай мангау сигурно си го гледа тава заключено в мазъта и му подава фмирисано месо отдалече на клечка и му маха чувала от главъта само за тиктока да го видат там колко а грозно и да са плашуват от караконджуле.
Тава а само за самоковския зоопарк ма немат толкова здрави клетки па ша земе да избега да изпонаапе народа и да испозарази ората с бесове и сифилис.
Казваш го ти който си ми абонат в онлифенса за 100 долара на месец 😅😅😅
Ходи се от пиши по-добре че ставаш за срам
Aбонат си ти - за клетка в диспансера или в зоологическата ма и там та нещат толква си зле. То за тва тоа мазен вмирисан врачански или самоковски мангал само мое да тa отглежда и то само с чувал на грозната ти глава и с намордник.
696969
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Мар 18, 2024 4:11 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от 696969 »

razputin написа: Пет Мар 22, 2024 2:31 pm
696969 написа: Пет Мар 22, 2024 1:57 pm
razputin написа: Пет Мар 22, 2024 12:47 pm Малии тва откачено друсано чудовище си е за изолатор.
Тоа противния и смръдлив бай мангау сигурно си го гледа тава заключено в мазъта и му подава фмирисано месо отдалече на клечка и му маха чувала от главъта само за тиктока да го видат там колко а грозно и да са плашуват от караконджуле.
Тава а само за самоковския зоопарк ма немат толкова здрави клетки па ша земе да избега да изпонаапе народа и да испозарази ората с бесове и сифилис.
Казваш го ти който си ми абонат в онлифенса за 100 долара на месец 😅😅😅
Ходи се от пиши по-добре че ставаш за срам
Aбонат си ти - за клетка в диспансера или в зоологическата ма и там та нещат толква си зле. То за тва тоа мазен вмирисан врачански или самоковски мангал само мое да тa отглежда и то само с чувал на грозната ти глава и с намордник.
Браво в дееесеткатааа 😍😍😍
Говедо
Мнения: 92
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 23 пъти
Благодарен: 49 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от Говедо »

Момиче спри се ! Не само не печелиш клиенти, ама и се излагаш. Като ти гледам снимките с учителя ти 2017 година кога си била на 13 години и ми става искрено жал за тебе. Не е късно да спреш наркотиците и да започнеш отначало живота си. Буташ се в белята сама и ще попаднеш на клиент, който няма да прояви разбиране към състоянието ти.
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е хлъзгав :D
ImWithMolly
Мнения: 104
Регистриран на: Пет Окт 01, 2021 1:14 pm
Благодарил: 13 пъти
Благодарен: 23 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от ImWithMolly »

Какъв му е OF на това? Сто процента е лийкнал.
696969
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Мар 18, 2024 4:11 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от 696969 »

Говедо написа: Пет Мар 22, 2024 5:31 pm Момиче спри се ! Не само не печелиш клиенти, ама и се излагаш. Като ти гледам снимките с учителя ти 2017 година кога си била на 13 години и ми става искрено жал за тебе. Не е късно да спреш наркотиците и да започнеш отначало живота си. Буташ се в белята сама и ще попаднеш на клиент, който няма да прояви разбиране към състоянието ти.
Прикачени файлове
Ха я да видим колко такива съобщения мога да кача ама не искам щото членът ти е прекалено голям за моето его
Ха я да видим колко такива съобщения мога да кача ама не искам щото членът ти е прекалено голям за моето его
razputin
Мнения: 384
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 67 пъти
Благодарен: 109 пъти
Обратна връзка:

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от razputin »

Ехай дитааа ! Ха я да видим со магнгес харабия те мама беле кадес (мангала щи го преведе докато ти го гньетат в ушите в пловдивската маала)
ЧленЪт ми е добре иначе, до твоето его нема да пристъпи, че е твърде миризливо.
Гледам на 19 се пишеш още има време да се осъзнаеш някак ако белото не ти е изтрило всичките гънки.
Хайде ела на себе си някак, че ми става тъжно за тебе и за родителите ти.
696969
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Мар 18, 2024 4:11 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от 696969 »

razputin написа: Съб Мар 23, 2024 2:07 am Ехай дитааа ! Ха я да видим со магнгес харабия те мама беле кадес (мангала щи го преведе докато ти го гньетат в ушите в пловдивската маала)
ЧленЪт ми е добре иначе, до твоето его нема да пристъпи, че е твърде миризливо.
Гледам на 19 се пишеш още има време да се осъзнаеш някак ако белото не ти е изтрило всичките гънки.
Хайде ела на себе си някак, че ми става тъжно за тебе и за родителите ти.
Хайде само да не мешаме родители да не направя така да отидеш при тях, мангасар неграмотен нещастен
razputin
Мнения: 384
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 67 пъти
Благодарен: 109 пъти
Обратна връзка:

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от razputin »

Мангасар неграмотен нещастен викай на тоя брадатия вонлив циганин дето те снима в тиктока и очевидно те тъпче с бело.
А ти се земи уръце навреме и хич не ме заплашвай - сама си се застрашила достатъчно че да ти отвръщам аз на заплахите нема нужда. Стегни се, че си твърде малка да свършваш на боклука накъдето отиваш в момента.
696969
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Мар 18, 2024 4:11 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от 696969 »

razputin написа: Съб Мар 23, 2024 2:40 am Мангасар неграмотен нещастен викай на тоя брадатия вонлив циганин дето те снима в тиктока и очевидно те тъпче с бело.
А ти се земи уръце навреме и хич не ме заплашвай - сама си се застрашила достатъчно че да ти отвръщам аз на заплахите нема нужда. Стегни се, че си твърде малка да свършваш на боклука накъдето отиваш в момента.

Миличкия
Много съм ти интересна
Щом продължаваш да се занимаваш с мен
Аз не заплашвам аз те предупреждавам не съм като тебе мишка че да заплашвам че ще идвам с бухалки и така нататък Толкова си жалък даже и майка ти съжалява че те е изкарала през тая мършава дупка
БОГ знае от кой турски или цигански крачол си изпаднал, Жалко че моя приятел не разбира цигански Ама ти като гледам Добре се справяш като мангасар
Даже надминаваш тяхната "грамотност"
Но хайде ще ти нахраня още малко фалшивото самочувствие дето се трие с гумичка:
Распутин най-великия най-големият най-прекрасният мангал,
който съм виждала...
и най-вече този който се хвали с
най-интернационалния език и това е цигански
драги зрители които гледат и четат този форум,
ако ви трябват уроци как да бъдете мангасари от класа
Обърнете се към Распутин той е човека
Той толкова добре знае какво е да си в този бизнес че плаща да го чукат....
И то е толкова навътре в нещата че даже може да ви заеме оборудване
Ако нямате под ръка мили колеги и колежки Обърнете се към него
Благодаря за вниманието
Да прочетете новините по национална телевизия ебалник.com
Заповядайте утре в шест вечерта пак
БатеБончо
Мнения: 137
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 44 пъти
Благодарен: 41 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от БатеБончо »

Колеги, страхотна реклама й направихме.
Сега услугата й е 200 лв. на час. А беше 120 лв.
696969
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Мар 18, 2024 4:11 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от 696969 »

БатеБончо написа: Съб Мар 23, 2024 5:38 am Колеги, страхотна реклама й направихме.
Сега услугата й е 200 лв. на час. А беше 120 лв.
Дааа благодаря ви за мощния оборот 💣😁💥
razputin
Мнения: 384
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 67 пъти
Благодарен: 109 пъти
Обратна връзка:

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от razputin »

696969 написа: Съб Мар 23, 2024 3:19 am
razputin написа: Съб Мар 23, 2024 2:40 am Мангасар неграмотен нещастен викай на тоя брадатия вонлив циганин дето те снима в тиктока и очевидно те тъпче с бело.
А ти се земи уръце навреме и хич не ме заплашвай - сама си се застрашила достатъчно че да ти отвръщам аз на заплахите нема нужда. Стегни се, че си твърде малка да свършваш на боклука накъдето отиваш в момента.

Миличкия
Много съм ти интересна
Щом продължаваш да се занимаваш с мен
Аз не заплашвам аз те предупреждавам не съм като тебе мишка че да заплашвам че ще идвам с бухалки и така нататък Толкова си жалък даже и майка ти съжалява че те е изкарала през тая мършава дупка
БОГ знае от кой турски или цигански крачол си изпаднал, Жалко че моя приятел не разбира цигански Ама ти като гледам Добре се справяш като мангасар
Даже надминаваш тяхната "грамотност"
Но хайде ще ти нахраня още малко фалшивото самочувствие дето се трие с гумичка:
Распутин най-великия най-големият най-прекрасният мангал,
който съм виждала...
и най-вече този който се хвали с
най-интернационалния език и това е цигански
драги зрители които гледат и четат този форум,
ако ви трябват уроци как да бъдете мангасари от класа
Обърнете се към Распутин той е човека
Той толкова добре знае какво е да си в този бизнес че плаща да го чукат....
И то е толкова навътре в нещата че даже може да ви заеме оборудване
Ако нямате под ръка мили колеги и колежки Обърнете се към него
Благодаря за вниманието
Да прочетете новините по национална телевизия ебалник.com
Заповядайте утре в шест вечерта пак
Чети, ма ! бела чавка ти е изпила на тебе акъла - не съм те плашил с бухалки а и нема кво въобще да се занимавам с твойта наркоманска изтрещяла особа.
Той смръдивия бай мангал дето уж не знае цигански ше си те опраска как баш си требва по мангалски та ще има да врекаш после ако имаш глас ма ше е вече късно.
Бахси колко си проста, толкова ли нищо не научи в ПГто във Враца освен да се друсаш до откат и да ти го гнетат сиренясал циганите от околните села.
Интересна си ми, да те покажа на фото като исторически образец на мега тъп и грозен Врачано-Самоковски друсан миндил, уникален експонат.
Последно промяна от razputin на Нед Мар 24, 2024 1:37 am, променено общо 16 пъти.
Говедо
Мнения: 92
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 23 пъти
Благодарен: 49 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от Говедо »

Момиче, темата за родителите те засяга лично сигурно защото са те изгонили от вкъщи заради ония брадат мърляв мангал. Или ти си го предпочела защото му е голям и те пори отвсякъде, а старите са те карали да учиш. В момента заработваш с гъза си за да изхранваш един миризлив паразит за който си просто стока.
Дори според първоначалната ти изява в този форум го промотираш като домакин на услугата! 🤢🤮 Смяташ ли, че някой нормален ще иска да ебе било и грозновато момиче, докато някакъв мангал му свети?
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е хлъзгав :D
ImWithMolly
Мнения: 104
Регистриран на: Пет Окт 01, 2021 1:14 pm
Благодарил: 13 пъти
Благодарен: 23 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от ImWithMolly »

696969 написа: Съб Мар 23, 2024 12:49 am
Говедо написа: Пет Мар 22, 2024 5:31 pm Момиче спри се ! Не само не печелиш клиенти, ама и се излагаш. Като ти гледам снимките с учителя ти 2017 година кога си била на 13 години и ми става искрено жал за тебе. Не е късно да спреш наркотиците и да започнеш отначало живота си. Буташ се в белята сама и ще попаднеш на клиент, който няма да прояви разбиране към състоянието ти.
Симповете винаги са за диспансер,само казвам.
Публикувай отговор