здравейте

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
gabi0295@abv.bg
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Юни 08, 2024 2:37 pm
Местоположение: софия
Благодарил: 6 пъти

здравейте

Мнение от gabi0295@abv.bg »

https://www.gepime.com/profile/7823054 някой ходил ли е тук
razputin
Мнения: 416
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 76 пъти
Благодарен: 118 пъти
Обратна връзка:

Re: здравейте

Мнение от razputin »

Ми здравейте
Че само шси питаш ми е ясно ма мое ли се да си кръщаваш темите "здравейте" да го еба. А разнообразявай поне и с други се така смислени заглавия като
добър вечер, лека нощ ба ли го точно кво друго измисли там нещо различно, ако не смислено.
gabi0295@abv.bg
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Юни 08, 2024 2:37 pm
Местоположение: софия
Благодарил: 6 пъти

Re: здравейте

Мнение от gabi0295@abv.bg »

razputin написа: Пет Юни 21, 2024 9:25 pm Ми здравейте
Че само шси питаш ми е ясно ма мое ли се да си кръщаваш темите "здравейте" да го еба. А разнообразявай поне и с други се така смислени заглавия като
добър вечер, лека нощ ба ли го точно кво друго измисли там нещо различно, ако не смислено.
Защо все трябва да се изкажеш като няма какво да кажеш по добре си мълчи писна ми от такива като тебе .
razputin
Мнения: 416
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 76 пъти
Благодарен: 118 пъти
Обратна връзка:

Re: здравейте

Мнение от razputin »

Оуу, на него му било писнало, ма ти да видиш!
Язе кво да ти кажа като немаш ни едно мнение нормално а само разпитваш кат вдовица за уй- ми здравейте, ти и всички такива кат тебе, щот сте много дето жена сте виждале само на снимка в алото. На мене нема да ми писне да ви напопържам.
gabi0295@abv.bg
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Юни 08, 2024 2:37 pm
Местоположение: софия
Благодарил: 6 пъти

Re: здравейте

Мнение от gabi0295@abv.bg »

Ти си някакъв идиот който се мисли за нещо това дали сме видяли жени сигурно сме видяли повече от теб и никой не ти иска тъпото мнение всяка манджа мерудия .
razputin
Мнения: 416
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 76 пъти
Благодарен: 118 пъти
Обратна връзка:

Re: здравейте

Мнение от razputin »

Тоа па, г-н здравейте, дето "сме видяли жени" ма във вестник чук-чук, я не ми са обяснявай тука кат попикана ученичка осми клас от селската прогимназия, каун.
Някъв идиот съм, да - щото сплескани бастуни кат тебе ги надушвам от 1 километър.
gabi0295@abv.bg
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Юни 08, 2024 2:37 pm
Местоположение: софия
Благодарил: 6 пъти

Re: здравейте

Мнение от gabi0295@abv.bg »

Ти не само си идиот ти си тъп идиот а кой какъв е първо погледни себе си
razputin
Мнения: 416
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 76 пъти
Благодарен: 118 пъти
Обратна връзка:

Re: здравейте

Мнение от razputin »

gabi0295@abv.bg написа: Нед Юни 23, 2024 8:59 am Ти не само си идиот ти си тъп идиот а кой какъв е първо погледни себе си
Хаха, забрави здравейте, калъф :mrgreen:
gabi0295@abv.bg
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Юни 08, 2024 2:37 pm
Местоположение: софия
Благодарил: 6 пъти

Re: здравейте

Мнение от gabi0295@abv.bg »

Поне да се научиш на обща култура която ти липсва тъпак
razputin
Мнения: 416
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 76 пъти
Благодарен: 118 пъти
Обратна връзка:

Re: здравейте

Мнение от razputin »

Арееее, отплувай нанекъде с общата си култура барабар.
gabi0295@abv.bg
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Юни 08, 2024 2:37 pm
Местоположение: софия
Благодарил: 6 пъти

Re: здравейте

Мнение от gabi0295@abv.bg »

razputin написа: Нед Юни 23, 2024 10:02 am Арееее, отплувай нанекъде с общата си култура барабар.
Много си личи като ти липсват първите 7 г. Като те поздравят и ти не знаеш как да реагираш . празното пространство между ушите се вижда от далеч .
razputin
Мнения: 416
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 76 пъти
Благодарен: 118 пъти
Обратна връзка:

Re: здравейте

Мнение от razputin »

Хаха, здравейте, Как се слага заглавие на тема се научава точно към края на първите седем години, ама ти в тоя период явно си бил още с памперси. И ти личи, че си ги носиш и досега, щом и не осъзнаваш колко си се насрал, бавноразвиващ се смръцафръцняк :twisted:
gabi0295@abv.bg
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Юни 08, 2024 2:37 pm
Местоположение: софия
Благодарил: 6 пъти

Re: здравейте

Мнение от gabi0295@abv.bg »

Ами здравейте е поздрав към всички тук казва се от обща култура която ти я нямаш и трябваше да ти четем тъпотата можеше да ни я спестиш но понеже си много прост трябва да продължаваме да я гледаме но сега тъпаците са на почит и даже си вярват О боже събери си вересиите .
razputin
Мнения: 416
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 76 пъти
Благодарен: 118 пъти
Обратна връзка:

Re: здравейте

Мнение от razputin »

И за тва всека тема я започваш се със здравейте вместо с нещо смислено - демек се едно се представяш лично на нещо като сбирката за олигофрени каквито явно посещаваш често, ма нищо не си научил и от там щото явно си невменяем дебил па и си сбръкал сбриката
Всъщност добре, че общата ти култура от помощното школо за бавноразвиващи се не ти позволява да осъзнаеш колко безгранично си малоумен, иначе щеше да си прегризеш вените моментално.
Последно промяна от razputin на Пон Юни 24, 2024 12:45 am, променено общо 3 пъти.
masaja
Мнения: 97
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 35 пъти

Re: здравейте

Мнение от masaja »

Кви са тия тюлени дето качваш тук ве пич? Как ги ебете такива, нямам идея.
razputin
Мнения: 416
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 76 пъти
Благодарен: 118 пъти
Обратна връзка:

Re: здравейте

Мнение от razputin »

Той не ебе тоa, просто е поредния малоумен бастун налазил форума да си чеше тука пишлето и да ни вика здравейте докато сестрата му бърше лигите от брадата.
И тва всичкото е щото на им забраняват достъп до интернет на дебилите с умствени малформации че им влияе доста зле.
Последно промяна от razputin на Пон Юни 24, 2024 12:49 am, променено общо 2 пъти.
Говедо
Мнения: 94
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 24 пъти
Благодарен: 52 пъти

Re: здравейте

Мнение от Говедо »

Тоя сайт гепи ми го, се е превърнал в обежище за чекиджии и самоповярвали си псевдо курви.
Тия дето ходим да ебем, не си губим времето там. Аз и профила си изтрих защото поразхледах преди и установих, че само давам пари на сайта и си губя времето, а не еба. Отваряш алото, избираш, звъниш, ебеш.
Та по темата, да търсиш информация за безсмислена курва във фейк сайт за ебане някак си няма да те доведе до това да чуакаш, а само да си пишете като ученички
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е хлъзгав :D
razputin
Мнения: 416
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 76 пъти
Благодарен: 118 пъти
Обратна връзка:

Re: здравейте

Мнение от razputin »

^Възхищавам се на Говедото за говеждата упоритост доброта и търпение да накара невменяемите ръкоблудци да разберат некои неща от живота, но уви - то да беше уй да им го набиеш. Прости ше си останат и ще си ебат само Мара Шепова до края на дните си, лошото е, че и дотогава ше досаждат.
Публикувай отговор