Вили 0879966832

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Julian
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Фев 17, 2022 9:01 pm
Благодарен: 2 пъти

Вили 0879966832

Мнение от Julian »

Това е обявата:
https://adamieva.info/obiava-4649855/zd ... lni-snimki
Апартаментът е в нова кооперация близо до Сточна гара, теренът вътре е чист. Снимките й са реални. Мацката е любезна, усмихната и се стреми да предразположи. Кефи се да я лижат и дава вид че й харесва. В тяло е пълна, поувиснал й е корема, но се стреми да компенсира с приятно отношение. Чистоплътна е.
Става ако нямате нищо против малко по-дебеличките жени.
Leon
Мнения: 56
Регистриран на: Пон Май 16, 2022 8:31 pm
Благодарил: 8 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: Вили 0879966832

Мнение от Leon »

Следя ....мисля след еротичен масаж да заделя и за компаньонка и съм се спрял на тази. Може ли още едно мнение все пак за по голяма довереност, но по-горния положителен коментар
Minko
Мнения: 234
Регистриран на: Пон Дек 13, 2021 12:55 pm
Местоположение: София
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 23 пъти

Re: Вили 0879966832

Мнение от Minko »

Възномжи е да съм бил при различна от тази която коментира колегата от първия пост. При мен беше силно гримирана цигане на около 35 (може и повече). Отпуснатко тяло като на тази от снимките. Според мен не е тя на снимките. Можеше и да е симпатично цигане ако си оправи зъбите (лоши зъби). Всичко е с кондом. Свирката.....средна работа. Сложи презерватива на мека пишка. Дава да и бараш и целуваш циците. Това което направи впечатление че говори грамотно и кожата и ухаеше хубаво. Чистоплътна е, но чак за лизане......айде не. Според мен е раждала (може би няколко пъти), защото е много широка. Добре че бях загорял та свърших. Теренът е много стара кооперация в Толстой на ул. Република 23, но каза че ще сменя квартирата с нова кооперация.
Tralala
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Ное 29, 2022 3:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Вили 0879966832

Мнение от Tralala »

Пробвах я Вили. Цигане, но без характерните за етноса номера и маниери. Любезна, даже мила. Има си всичко- цицки, коремче, дупе, че и малко отгоре :) Добре оформена пържолка. Хубава кожа. На снимките определено е тя, е малко са барнати, но умерено. Хигиена и терен на ниво. Доколкото разбирам ,от няколко седмици е на ново място. В процеса се старае да ти е гот, активна, добра свирка с гума. Много настояваше да ме гръмне втори път и успя. Разговорлива, но не е лапацало.
Като минуси - зъбите са и кофти и си дели терена с друга "колежка".
Тест-драйвът мина успешно, доволен съм.
Публикувай отговор