❤️Сузи❤️ - 0899670527

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
hotshots
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Авг 10, 2021 2:27 pm

❤️Сузи❤️ - 0899670527

Мнение от hotshots »

https://www.alo.bg/3872697

Някой бил ли е тук?
Ulci1234
Мнения: 30
Регистриран на: Нед Юли 25, 2021 1:38 pm
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: ❤️Сузи❤️ - 0899670527

Мнение от Ulci1234 »

Ти сериозно ли задаваш тоя въпрос? Тая курва е звезда из България и много курове из държавата е изтрошила. ;) ;) ;)
M_M9
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Авг 10, 2021 4:07 pm
Благодарен: 1 път

Re: ❤️Сузи❤️ - 0899670527

Мнение от M_M9 »

Като нов потребител, ще започвам да попълвам темите, спрямо момичетата, с които съм бил. Колегата, Ulci1234, е прав - тая е доста известна в бранша и точно това ме подтикна да ходя и да я еба. Уговорихме се и всичко точно, с разликата, че по телефона ми се видя, че грам не и се занимава. Отделно, бях се вместил в работното и време, срещата беше за 19:30. Отивайки там, позвъних отново, за да ми отвори и тогава ми затвори. По принцип, не обичам да вися пред адресите и затова се пораздвижих напред-назад около блока. Звъннах след това още два пъти и единият ми път даде заето(помислих си, че ме е блокирала), а другият - просто стоеше свободно и директно си тръгнах. Та така, не успях да я маркирам, но мисля и да не опитвам повече с нея, честно казано. Доста несериозно отношение, което лично мен ме отблъсква, ако ще и да е супер известна путката, както е в тоя случай ...
Аватар
Dione
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Юли 04, 2021 7:03 pm
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 20 пъти

Re: ❤️Сузи❤️ - 0899670527

Мнение от Dione »

Бях при нея преди повече от година мисля. Първият път като отидох ми върза тенекия. Вторият път вече знаех къде е терена и успях да стигна малко по-бързо и успях да я хвана преди някой друг да ме изпревари. Предполагам че нещо такова се е било случило предният път, тъй като е много неорганизирана и май друса нещо и не знае къде се намира. Бях решил да пробвам анала и бих казъл, че се справи. За половин час ебане отзад не ми е мрънкала. Цената също е добра. Единствената причина поради, която не съм повтарял и едва ли ще повторя е че е много норганизирана и неадекватна. Плюс това като прибавим, че идва в София 4-5 пъти в годината за 1 седмица и става хептен сложно.
Публикувай отговор