Скъпи

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Estefes
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Дек 25, 2021 9:29 am
Благодарен: 5 пъти

Скъпи

Мнение от Estefes »

Здравейте пичове,
Питането ми е следното, има няколко скъпи момичета в алото ( 300,400, 500 лв.), кое си заслужава според вас да се хвърлят толкова пари. Благодаря предварително и успех на всички.
Говедо
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 23 пъти
Благодарен: 52 пъти

Re: Скъпи

Мнение от Говедо »

Estefes написа: Нед Фев 05, 2023 5:44 pm Здравейте пичове,
Питането ми е следното, има няколко скъпи момичета в алото ( 300,400, 500 лв.), кое си заслужава според вас да се хвърлят толкова пари. Благодаря предварително и успех на всички.
Баджанак, никоя. Всичко над 100-200 е същото като това до 200. Все курви с курвенски номера. Ако мине номера. До сега над 200 не съм давал и никога не бих
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е хлъзгав :D
Аватар
nightmaretg
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 35 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Скъпи

Мнение от nightmaretg »

От скъпите

Анджела - за мен най-доброто на пазара. Визия, терен, отношение - всичко е супер. :) Проблемът с нея е свързването и това, че те размотава яко.

❗️Biljana Doll❗️ - Висока, с готина коса, добре направени устни и цици. Страхотно отношение и предразполага. :)

На 250

Аделина - определено не е красавица, но пък е с изключително готино тяло. Предразполага и е супер в секса. :P

Колеги, нека в тази тема да споделяме информация за хубави и ставащи момичета, че нещо във форума се обсъждат грозни бизони, дърти слоници, затлъстели хипопотами и гнусни мангалки.
Изображение
Tralala
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Ное 29, 2022 3:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Скъпи

Мнение от Tralala »

То хубавото си е хубаво, ама на кура ми густо са правили повече бизони от т.нар. хубавици!
Estefes
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Дек 25, 2021 9:29 am
Благодарен: 5 пъти

Re: Скъпи

Мнение от Estefes »

Благодаря колеги!
Публикувай отговор