❗️Важно❗️

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от deep »

олеле мамо
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
FILIP
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 10:21 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 14 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от FILIP »

111bambam написа: Пет Юни 30, 2023 1:47 pm Хахаха гладен мишок и как ще прекрючи всичко я ми кажи хахаха
Аз съм ади и ме боли путката какво ще направиш парцал миризлив..
А онзи педал по отгоре който ми дава акъл защо всеки път се регистрирам на ново ами защото не съм поредният тъпанар да си правя труда да помня регистрация в ЕБАЛНИК хахах наистина сте ебани много ми е забавно 🤣🤣🤣
FILIP
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 10:21 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 14 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от FILIP »

Виж цигане ,дали съм гладен си е моя работа. Как да помниш като не можеш. За циганите е типично - не повече от пет минути да се помни. Дреме му на някой какво име си си избрала. Като ти дреме на путката,вземи се покажи
Говедо
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 23 пъти
Благодарен: 52 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от Говедо »

111bambam написа: Пет Юни 30, 2023 1:47 pm Хахаха гладен мишок и как ще прекрючи всичко я ми кажи хахаха
Аз съм ади и ме боли путката какво ще направиш парцал миризлив..
А онзи педал по отгоре който ми дава акъл защо всеки път се регистрирам на ново ами защото не съм поредният тъпанар да си правя труда да помня регистрация в ЕБАЛНИК хахах наистина сте ебани много ми е забавно 🤣🤣🤣
Толкова много писане, десетки постове? Кога работиш бе момиче? Дай обявата да те пробваме, може пък да си новата звезда
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е хлъзгав :D
Maniqka
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Яну 20, 2022 3:00 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от Maniqka »

Ако не се лъжа въпростана жрица с претенците е ето тази

https://www.alo.bg/8339860
https://www.alo.bg/8523433
https://www.alo.bg/7463329
https://www.alo.bg/7462978

0893809796
Osobniak
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Яну 22, 2023 1:24 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от Osobniak »

Фрапираща неграмотност. Който иска може да посещава това създание. Но вината ще си е изцяло негова.
Hoah80
Мнения: 71
Регистриран на: Нед Фев 06, 2022 8:54 am
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от Hoah80 »

От въглен какво да очаква човек! Само може да съжаляваме, че Хитлер не е успял да претопи това индийско племе....
razputin
Мнения: 409
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 75 пъти
Благодарен: 117 пъти
Обратна връзка:

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от razputin »

Бе най е важно пичето да е влажно
srhshgsg
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Апр 16, 2023 1:27 am
Благодарил: 8 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от srhshgsg »

abvg999 написа: Сря Юни 28, 2023 8:58 am Първо да ви кажа в адам и ева не се търси момиче тъй къто самия сайт допуска да се създават фейк обяви.
Ако търсите пеална търсете само в Ало.бг тъй къто администраторите проверяват обявите и ако са с фейк снимки се трие обявата.
...Друго важно знаете ли че разходите ни на ден са 3 пъти по високи от вашите вйе искате да ебете за 50лв малко сте смешни ами се и оплаквате.
Пример
Нощувка 120лв+ обяви 150лв храна 50лв
това са минималните разходи за деня на една от нас господа.
...Ако малко може да расъдите ми кажете как да ви приемем за под 120лв час.
❗️Бих помолила администраторите на ФОРУМА да не трият публикацията защото е много нажна ..
✅Скоро ще бъде създадена група в FACEBOOK в която ще се публикуват вашите номера на клиенти не спазили уговорка тъка че номерата ви да излизат в гугал и рано или късно жена ви да разбере.❤️❤️❤️❤️
Ясно защо си станала курва - дори 1-ви клас не си изкарала.
Нощувката се плаща 1 път за деня, обявата 1 път за месец или колкото е, там, пакета.
Клиенти приемаш по няколко на ден.
Призовавам да потърсиш в "гуала" таблица за умножение, за да си направиш сметката.

Аз напълно одобрявам да се създаде таква група в "FACEBOOK", не за друго, а защото некадърната помия която си, не може да чете и ще ти стане приятно когато ти цъфне съдебна призовка. Не защото някой ще го ебе дали телефона му го има в "гугала", а защото това дело ще се приключи на първия ден в полза на собствениците на всички номера, които биха били написани в групата и, драга, ще трябва да заплатите съдебни разноски, адвокатски хонорари и всякакви други. Тогава стотиците левове, които давате за мокри кърпички да си миете онази работа, за да не се усеща мириса на гъбичките, ще ви се сторят жълти стотинки.
Отделно, че и в затвора ще киснеш за проституция. Не защото някой много го интересува да те гони за това, а защото ищеците ще искат да ти е гадно.
masaja
Мнения: 97
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 35 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от masaja »

Баси неграмотната пикла.
Ама като няма акъл, само за курва става.
razputin
Мнения: 409
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 75 пъти
Благодарен: 117 пъти
Обратна връзка:

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от razputin »

И за курва не става толкова е проста и грозна тъпата циганка миризлива
kitkat111
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юли 11, 2023 2:42 pm

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от kitkat111 »

Мършииии дума тьматее плиткоумни идиоти
elenkamelenka
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юли 11, 2023 5:13 pm

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от elenkamelenka »

Нека ми е гадно
BA1HYU
Мнения: 26
Регистриран на: Сря Юни 28, 2023 7:15 pm
Благодарил: 64 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от BA1HYU »

elenkamelenka написа: Вто Юли 11, 2023 5:30 pm Нека ми е гадно
И лайна да повръщаш
Ss1488
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 23, 2022 11:48 am
Благодарил: 69 пъти
Благодарен: 44 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от Ss1488 »

Явно бая и е бръкнато в гъза на тоя спинозен, черен миндил и работата и е занулена , та има време да беснее тук по цял нен 🤣🤣🤣🤣
FarCry
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Дек 30, 2023 2:07 am

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от FarCry »

Maniqka написа: Сря Юли 05, 2023 12:49 pm Ако не се лъжа въпростана жрица с претенците е ето тази

https://www.alo.bg/8339860
https://www.alo.bg/8523433
https://www.alo.bg/7463329
https://www.alo.bg/7462978

0893809796
Мръсно цигане :D
Говедо
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 23 пъти
Благодарен: 52 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от Говедо »

FarCry написа: Съб Дек 30, 2023 2:09 am
Maniqka написа: Сря Юли 05, 2023 12:49 pm Ако не се лъжа въпростана жрица с претенците е ето тази

h
h
https://www.alo.bg/7462978

0893809796
Мръсно цигане :D
Абе на мен това точно цигане изобщо не ми е грозно, а с тая визия бих й дал 150 те дето ги иска, само да не си беше съсипала тялото с тея наркомански графити. Как над веждата ще си татуира *чико*? Сама е повредила стока, която без да беше драскана и с добро и незаядливо отношение щеше да се продава на 200 и да е вървежна
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е хлъзгав :D
paco04
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от paco04 »

Cyborg написа: Сря Юни 28, 2023 10:07 am Разходи за деня: 120лв. нощувка - ако приемаш в хотел; 150лв. обяви - Какви са тези обяви, че не схващам??? Мангалки с 10 обяви топ вип мип и последния да затвори вратата, и пак за 1 ден не ми излиза сметката :D
Доста преувеличава ходят за по 70 80 лв нощувка в гарсониера/боксониера. 150 за обяви ами като има по 3-4 топ,вип и постоянно ги вдига. Другото интересно е 50 лв за храна ! да е станала вече 80 кила ако яде за толкова на ден дори и в ресторант или може би влиза в това и пиячката, тревата, цигарите и наркотиците ?
Явно целта е да си избие всичко и да е на плюс още с първия.
Аз предлагам на админа да изтрие тази тема доста е малоумна особено подателя :P
razputin
Мнения: 409
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 75 пъти
Благодарен: 117 пъти
Обратна връзка:

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от razputin »

Ка шъ триете темата бе, та тва е точно съкроБището, тая гадна вонлива бургаска мангалска кир, за която тука се носят легенди и ни спами със секви никове и секви теми.
Даже някои питаше за обявата й малко по-надолу.
сЪкробище, миличка, со мангес, ако четеш тези редове, ела в София моля ти се а ти пръсна гъза лайнян с бирена бутилка че нема да си го прежала моя а ти го вкарам колко и а та обичам.
ChipiChapa
Мнения: 34
Регистриран на: Пон Дек 11, 2023 12:08 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 5 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от ChipiChapa »

abvg999 написа: Сря Юни 28, 2023 8:58 am Първо да ви кажа в адам и ева не се търси момиче тъй къто самия сайт допуска да се създават фейк обяви.
Ако търсите пеална търсете само в Ало.бг тъй къто администраторите проверяват обявите и ако са с фейк снимки се трие обявата.
...Друго важно знаете ли че разходите ни на ден са 3 пъти по високи от вашите вйе искате да ебете за 50лв малко сте смешни ами се и оплаквате.
Пример
Нощувка 120лв+ обяви 150лв храна 50лв
това са минималните разходи за деня на една от нас господа.
...Ако малко може да расъдите ми кажете как да ви приемем за под 120лв час.
❗️Бих помолила администраторите на ФОРУМА да не трият публикацията защото е много нажна ..
✅Скоро ще бъде създадена група в FACEBOOK в която ще се публикуват вашите номера на клиенти не спазили уговорка тъка че номерата ви да излизат в гугал и рано или късно жена ви да разбере.❤️❤️❤️❤️
Алоо курво смръдлива!!! Предавате си претенции и се имате за голяма работа ама никакво от отношение нямате мангалско лйано
Публикувай отговор