УЖ Българка била 🤢🤮

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
maria101
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Юли 29, 2023 12:50 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: УЖ Българка била 🤢🤮

Мнение от maria101 »

Vasko13961878 написа: Нед Юли 30, 2023 8:53 pm
razputin написа: Нед Юли 30, 2023 8:14 pm Вярно си пределно ясна - долна махленска утрепка с претенции да е курва.
Не е *Утрепка*, мангасарино Разпичин, а *Отрепка" - буквата "о" е като тази, на която завършва квартала, в който си роден и все още живееш ФакултетО! :D
Вижте колко е грамотен само... :D
Разбирам, че е мангус, ама пък това на нищо не прилича! :evil:
Мерси васко че го постави на мястото му че на мен вече ми омръзна от толкова БАВНО развиващи.
😊Относно Пако
Първо не съм ти мара мангасаре и второ рекламно ебане е имало на времето с майкати заради това по погрешка си се родил ти и разпутин 🤣🤣🤣
BA1HYU
Мнения: 26
Регистриран на: Сря Юни 28, 2023 7:15 pm
Благодарил: 64 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: УЖ Българка била 🤢🤮

Мнение от BA1HYU »

maria101 написа: Съб Юли 29, 2023 1:03 pm ⚠️Първо виш от кога ти е създаден профила⚠️
Второ кога си идвал снощи при мен къто обявата е побликувана днес и вечер не работя🤣
❤️Пето / нито един лош коментар нямам в мойте обяви в ало то а където имам коментар винаги е позитивен мойто момче.

•Според теб тъп мангасар умрял от глад когато пише 100 за час кой ще даде 120 да те еба в глупака неможе и един пост да напише както хората 🤣🤣🤣

(Направо крив те направих а тъпанар)❤️❤️❤️
maria101 написа: Съб Юли 29, 2023 3:32 pm Нищо общо с ромите нямам само да си на ясно нито пък сводник имам дастатачно съм грамотна и мога да се справям и сама в живота да ти разясня че май найстина при теб положението е НЕСПАСЯЕМО.🤣
След всичко това направо ти повярвах
Обявата се вижда, че е много отдавна, като цъкнеш “действие с обявата” > преглеждания, ясно се жижда в графиката, че съществува отдавна.
Другото е - как да имаш лош коментар, като ги триеш, а положителен се съмнявам да има, но ти можеш да ме опровергаеш.
Защо лъжеш за цената, като в друга твоя обява пише 120, както казва човекът в първия пост. Ето я и обявата за която говоря https://www.alo.bg/8673321 В тея времена да паднеш от 120 на 100, нещо мнооооого сериозно намирисва

За грамотността няма да говоря.

Не знам кой и защо ми изтри коментара, но ще го повтарям нон-стоп. Защото МРАЗЯ лъжци и измамници. А тук яко скърцат панти
А колегите дето изпаднаха в полемика помежду си само правят добре на така създалата се ситуация, в която един бургаЗки сводник се облагодетелства - шарани се ловят най-добре в мътни води.
maria101
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Юли 29, 2023 12:50 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: УЖ Българка била 🤢🤮

Мнение от maria101 »

BA1HYU
🤣🤣🤣🤣🤣Ама ти вярно си толкова прост че думи нямам.🤣🤣🤣🤣
❗️Виж сега кретен такъв❗️
⚠️МОГА ДА РАБОТЯ КОГАТО И КЪДЕТО ИСКАМ НА ЦЕНИ КОЙТО АЗ ПОЙСКА ЗАЩО ЛИ??
🌈Веднага ти отговарям
✅Защото съм една от малкото Българки
✅Защото знам как да работя имам обноски имам дискретен и уюутен терен ВИНАГИ😛
✅Дискретна съм къв всички не къто теп да разнасям обяви напред и назад къто селска курва 🤣(за което ти благодаря)
☺️Така ще продалжавам да те правя крив защото си тъпак.
⚠️⚠️⚠️⚠️На каквито и цени да съм винаги редовните имат отстъпка (защо ли ??? ами защото мога да си го позволя) 😝😝😝

Така сега може да ми споделяш обявите колкото си пожелаеш ❤️❤️❤️ •искрено съм благодарна че подържаш обявата ми на ПЪРВ място в форумо 🤣
razputin
Мнения: 409
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 75 пъти
Благодарен: 117 пъти
Обратна връзка:

Re: УЖ Българка била 🤢🤮

Мнение от razputin »

Уважаеми Съфорумци,

Апелирам, дайте да й намериме на Мара един смел доброволец, да я нaчеше, та да се кротне, че не е нормално в 8 часа да става да пише и да виси тука по цял ден, ако има клиенти.
maria101
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Юли 29, 2023 12:50 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: УЖ Българка била 🤢🤮

Мнение от maria101 »

🤣🤣🤣🤣🤣
Korekten
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юли 24, 2023 9:36 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: УЖ Българка била 🤢🤮

Мнение от Korekten »

0899715744 постоянно тел. си сменя
И обявите не може да заблудиш никой Мазен Циганцки Миндил https://www.alo.bg/7759169
Грешка на природата гледаща да ти вземе парите от вратата и ако има как да те изгони на момента. А да не говорим че в муцуната е като Голямат Стъпка Йети А в тяло някакво недъгаво 20 кила с миризливата нощничка с която те посреща. На снимките няма татоси а на живо е като едно драскано прасе ужасна за гледане който е с слабо сърце да не си причинява сърдечен удар който е решил да отиде при нея да си носи хапчета за ПредИнфаркт
Ако не получите инфаркт. Пазете се че тва ЗАРАЗЕНО КУЧЕ С ДЕФОРМИРАНА УСТА се думка и без кондом да не лепнете някоя болест да пази Господ за отношението и даже няма и да коментирам пълен абсурд НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ГУБЕНЕ НА ВРЕМЕ И ПАРИ 🤮 МАЗНА ЦИГАНКА
maria101
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Юли 29, 2023 12:50 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: УЖ Българка била 🤢🤮

Мнение от maria101 »

🤣 Колко си прост 🤣🤣🤣 фен си ми кефя ти се
FILIP
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 10:21 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 14 пъти

Re: УЖ Българка била 🤢🤮

Мнение от FILIP »

Истината,уважаеми колеги,е че почти всички са циганки,а тези които не са ги държат цигани. Влизаш ,събличаш се и след пет минути се почват съобщения по вайбър на труженичката че трябва да приключва. Ти й викаш че си платил за час,ама тя не смее. Миналата седмица накарах една да се обади и да обясни че клиента си иска времето. Дойде един мангал и ми вика Кво праим са? Казвам му сега или ти давам пари за десет минути или оставаме до еди колко си часа. Но си бях взел парите от масата. Циганина ми вика защо бъркаш на момичето в чантата. Не бъркам никъде манго ,бяха на масата. Сигурно момичето си го е отнесло после.. И понеже съм бивш боксьор и ми личи,мангала взема та се обади по неговия телефон някъде и вика човекът не е балък. После ми казва от мен имаш още четирисе минути. Викам му мерси и така. Само измекяри,направо да ти се догади. Ще мина на любовници. Навремето ги отказах като твърдях,че платеният секс е най-евтин,ама вече не е така. То секс няма,крадат ти парите и те преебват девет от девет случая.
maria101
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Юли 29, 2023 12:50 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: УЖ Българка била 🤢🤮

Мнение от maria101 »

FILIP
Съгласна съм с теб до някъде но аз съм българка и нямам нужда от сводници 😊
Не съм пъпа курва да си давам парите на кретени аз и сама мога да се оправям скъпи мой в живота.
Сега ще провокирам много коментари от некомпетентни педераси до проституцията в българия НЕ Е ЗАБРАНЕНО и при големи тарикати пре спокойно вратата се заключва и се вика 112 както и сот с който разполагам 😝
че така докът има тъпи курви ще има сводници но на мен не ми трябват съкробище😘
FILIP
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 10:21 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 14 пъти

Re: УЖ Българка била 🤢🤮

Мнение от FILIP »

Браво на теб,щом можеш да го правиш без сводници. Не съм бил при теб и не мога да кажа нищо лошо. Виждам,обаче че след като се успокоиш ,звучиш интелигентно. Нали ме разбра,не става въпрос дали е циганка,дебела или пъпчива - всеки си има вкус,става въпрос че става въпрос за 100 процентова измама и това се случва се по-често. А после идват манговците и се опитват да те рекетират и вероятно почти винаги успяват. хората не искат проблеми.В най-добрия случай си губиш времето да обясняваш нещо ,което е ясно. Губиш време,настроение и желание- А парите са похарчени- А мерси ! Мен лично ме отвратиха такива фатки до степен,че спирам да бъда клиент на такива от обяви докато не измисля нещо сигурно. Има доста момичето бръмчат в Инстаграм и на още две три места. Има и такива само с препоръки.. Ще намеря сигурно и други варианти. Който търси,намира. Въпросът е като си платиш исканата сума,да се забавляваш посоченото време.
fen2807
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 17 пъти

Re: УЖ Българка била 🤢🤮

Мнение от fen2807 »

Абе Марийче, не знаем дали си българка или не, но повече от трети клас нямаш.....Няма дума съкроБище, - 3 пъти! така я пишеш, а има дума съкроВище. И не се пише 'къто теп', а като теб и пр. и пр. Иначе не знам, може в секса да си добра, като не си имала време да четеш...
Говедо
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 23 пъти
Благодарен: 52 пъти

Re: УЖ Българка била 🤢🤮

Мнение от Говедо »

Тая тема седи първа, а е пълна само с онанисти и засегната курва ?!
До курвата... Ако се обиждаш и обясняваш на всеки инфантил до никъде няма да стигнеш. Стегни се и си прави парите. Ти даваш дупка, ние пари. Толкова!
До чекиджйите... като някоя не те кефи просто не ходиш там и продължаваш да ги пробваш. Ако не може да прежалиш едни 100-200 лв изобщо не си курвар. Е тука може да си лъскаш безплатно www.xvideos.com
Ай спрете се, моля Ви!
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е хлъзгав :D
FILIP
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 10:21 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 14 пъти

Re: УЖ Българка била 🤢🤮

Мнение от FILIP »

Тоя па смотаняк. Аз говоря за крадли,той ми се прави на състоятелен. Човек като чете,трябва и да разбира какво е прочел..
Публикувай отговор