❤️New❤️Aksiniya❤️VIP❤️Real❤️ - 0879439926

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Аватар
nightmaretg
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 35 пъти
Благодарен: 29 пъти

❤️New❤️Aksiniya❤️VIP❤️Real❤️ - 0879439926

Мнение от nightmaretg »

Здравейте колеги. Моля споделете инфо за ето това момиче - https://www.alo.bg/8193735 :)
Изображение
Anionimen
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Дек 04, 2022 3:12 pm
Благодарил: 40 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: ❤️New❤️Aksiniya❤️VIP❤️Real❤️ - 0879439926

Мнение от Anionimen »

nightmaretg написа: Нед Дек 18, 2022 1:28 pm Здравейте колеги. Моля споделете инфо за ето това момиче - https://www.alo.bg/8193735 :)
О, неразумни юроде! Поради что се срамиш да се наречеш…сводник?!

Ще ти окажем честта, ТИ, „непознати и съвсем случайно“ попаднал тук, да посетиш първи тази невероятно „финансово-икономически“ изгодна мома, която, ти НЕ рекламираш, ти НЕ си и сводник и наистина искаш да добиеш впечатления за горепосочената, като пускаш неглижиращ въпрос…

Аматьор…! :D
Поздрави, сладурковци!
Аватар
nightmaretg
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 35 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: ❤️New❤️Aksiniya❤️VIP❤️Real❤️ - 0879439926

Мнение от nightmaretg »

Anionimen написа: Нед Дек 18, 2022 1:45 pm
nightmaretg написа: Нед Дек 18, 2022 1:28 pm Здравейте колеги. Моля споделете инфо за ето това момиче - https://www.alo.bg/8193735 :)
О, неразумни юроде! Поради что се срамиш да се наречеш…сводник?!

Ще ти окажем честта, ТИ, „непознати и съвсем случайно“ попаднал тук, да посетиш първи тази невероятно „финансово-икономически“ изгодна мома, която, ти НЕ рекламираш, ти НЕ си и сводник и наистина искаш да добиеш впечатления за горепосочената, като пускаш неглижиращ въпрос…

Аматьор…! :D
Поздрави, сладурковци!
Очакван СПАМ отговор от потребител, любител на "жени" тип затлъстял хипопотам в диапазон до 100 лева, за когото всеки човек, който е склонен да даде повече пари, за да чука нещо красиво и качествено е сводник или там каквото ви е в бедните главици. :D Ще е хубаво, вместо да се спами в дадени теми, да се пише по същество. Надявам се да получа отговор от хора, ценители на истинската женска красота.
Изображение
Anionimen
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Дек 04, 2022 3:12 pm
Благодарил: 40 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: ❤️New❤️Aksiniya❤️VIP❤️Real❤️ - 0879439926

Мнение от Anionimen »

nightmaretg написа: Нед Дек 18, 2022 2:21 pm
Anionimen написа: Нед Дек 18, 2022 1:45 pm
nightmaretg написа: Нед Дек 18, 2022 1:28 pm Здравейте колеги. Моля споделете инфо за ето това момиче - https://www.alo.bg/8193735 :)
О, неразумни юроде! Поради что се срамиш да се наречеш…сводник?!

Ще ти окажем честта, ТИ, „непознати и съвсем случайно“ попаднал тук, да посетиш първи тази невероятно „финансово-икономически“ изгодна мома, която, ти НЕ рекламираш, ти НЕ си и сводник и наистина искаш да добиеш впечатления за горепосочената, като пускаш неглижиращ въпрос…

Аматьор…! :D
Поздрави, сладурковци!
Очакван СПАМ отговор от потребител, любител на "жени" тип затлъстял хипопотам в диапазон до 100 лева, за когото всеки човек, който е склонен да даде повече пари, за да чука нещо красиво и качествено е сводник или там каквото ви е в бедните главици. :D Ще е хубаво, вместо да се спами в дадени теми, да се пише по същество. Надявам се да получа отговор от хора, ценители на истинската женска красота.


Привет официално, човеко, който НЕ си сводник целящ да си пробута миризливите провинциалистки дошли У столицата, разчитайки на това, че тук цените на услугите се определят от „жълтопаветниците“.
Относно моят сексуален фетиш - „зрели жени“, бога ми, защо да се срамувам от нещо, което ми харесва, доставя удоволствие?!
Недей да слагаш прибързано етикети на тези лелки - кой „затлъстял хипопотам“, кой слаботелесен бобър – когато същата прави така, че да се чувстваш облекчен, щастлив, спокоен, донесла ти е наслада, при това на нормални, достъпни цени, какво ти пука как изглежда, или, ти, по подобие на някой други убавци, считаш себе си за богоподобен левент, и ти е под нивото да бъдеш с такава жена. Не забравяй, че и майка ти, сестра ти, съпруга ти, също е възможно да са такива хипопотамчета.
По въпроса са за това, което ти наричаш „красиво и естествено“, :D изтипосало се в обявата, за която уж си направил рутинно запитване,, има нещо, което аз не разбирам, най-вероятно проблема е в мен – но пак според мен, да дадеш 300 лв, си е направо грехота…но според мен! 8-)
Хайде, „случайно преминавщи от тук, човекоО, който НЕ си сводник и НЕ си рекламира тази „красива и качествена“ труженичка, жив и здрав и дано си заслужава опитът ти за аматьорска реклама!
Поздрави, сладурко!
Аватар
nightmaretg
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 35 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: ❤️New❤️Aksiniya❤️VIP❤️Real❤️ - 0879439926

Мнение от nightmaretg »

Anionimen написа: Нед Дек 18, 2022 2:49 pm Недей да слагаш прибързано етикети на тези лелки - кой „затлъстял хипопотам“, кой слаботелесен бобър – когато същата прави така, че да се чувстваш облекчен, щастлив, спокоен, донесла ти е наслада, при това на нормални, достъпни цени, какво ти пука как изглежда, или, ти, по подобие на някой други убавци, считаш себе си за богоподобен левент, и ти е под нивото да бъдеш с такава жена.
Не слагам етикат на всички лелки, а на тези, които са с наднормено тегло. За мен думите „пухкава“, „закръглена“, „пищна“ и т. н. са изключително неуместни за ползване във форум за платени сексуални услуги. Думата, която трябва да се използва е дебела. За мен мъже, които правят секс с такива са дълбоко сбъркани – що за „мъж“ е някой, който може да се възбуди от тоталния антипод на красиво женско тяло(идеалният пример, който мога да дам е жена с височина 175, талия около 60 см и тегло около 50 килограма) има и още по-лошо – как е възможно някой дори е склонен да плаща за секс с такава? Тук не целя персонална обида към теб, т. к. дискусията, макар и водеща до СПАМ е в рамките на нормалния тон, просто това е мое мнение.

Относно нормални достъпни цени – темата е изключително наболяла и съм склонен да възприема и анализирам всякакво мнение. Един типичен пример - в магазините има бяло саламурено „сирене“ за 10 лв./кг., но има и качествено бяло саламурено сирена за 30 лв./кг. Едното е „сирене“, пълно с всякакви незнайни и вредни съставки, другото е сирене, направено от качесвено мляко по класическа технология и съответно полезно за здравето. Интересно ми е да чуя твоето мнение, каква трябва да е цената за час на момиче, което спортува редовно(за това трябват пари) и спазва хранителен режим за да е в топ форма(трябват пари), ходи на маникюр, салони за красота, има някакви корекции и т. н.

Естествено, че ми пука как изглежда една жена. 8-) Визията е пъровото нещо, което гледам по обявите. Ако някоя ми допадне, тогава съм склонен да я посетя. Човек трябва да има самочувствие и да изпитва самоуважение. И не просто ми е под нивото, аз изпитвам невероятна погнуса от дебели жени.

Относно 300-те лева - за съжаление, такива са цените. По-лошото е че няма гаранция, дали няма да попаднеш на греда и е най-нормално да потърся информация и евентуално да си спестя яденето на дървото ;)
Последно промяна от nightmaretg на Вто Дек 20, 2022 1:07 am, променено общо 1 път.
Изображение
M4ogot
Мнения: 87
Регистриран на: Сря Юни 01, 2022 10:34 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: ❤️New❤️Aksiniya❤️VIP❤️Real❤️ - 0879439926

Мнение от M4ogot »

Цените са такива каквито клиентелата е готова да плати. За съжаление явно има и балъци които им кихат тия суми. Извиняавй колега но на мен ми е отвратително и абсолютно ненормално някаква която преди няколко месеца е била на 120/150 сега да ми се пуска на 200-300 и това не е един случай ... ! Не съм забелязал инфлацията да се станала 100% направо ме отказват да ползвам повече такива услуги, скоро, много скоро ще изгладнеят. Очевидно е и че има гнусни сводници които се правят на луди тук и се опитват да си пробутат надценената "стока" и да изкарат цялата тази ситуация като нормална !
ImWithMolly
Мнения: 107
Регистриран на: Пет Окт 01, 2021 1:14 pm
Благодарил: 13 пъти
Благодарен: 23 пъти

Re: ❤️New❤️Aksiniya❤️VIP❤️Real❤️ - 0879439926

Мнение от ImWithMolly »

nightmaretg написа: Пон Дек 19, 2022 4:46 pm
Anionimen написа: Нед Дек 18, 2022 2:49 pm Недей да слагаш прибързано етикети на тези лелки - кой „затлъстял хипопотам“, кой слаботелесен бобър – когато същата прави така, че да се чувстваш облекчен, щастлив, спокоен, донесла ти е наслада, при това на нормални, достъпни цени, какво ти пука как изглежда, или, ти, по подобие на някой други убавци, считаш себе си за богоподобен левент, и ти е под нивото да бъдеш с такава жена.
Не слагам етикат на всички лелки, а на тези, които са с наднормено тегло. За мен думите „пухкава“, „закръглена“, „пищна“ и т. н. са изключително неуместни за ползване във форум за платени сексуални услуги. Думата, която трябва да се използва е дебела. За мен мъже, които правят секс с такива са дълбоко сбъркани – що за „мъж“ е някой, който може да се възбуди от тоталния антипод на красиво женско тяло(идеалният пример, който мога да дам е жена с височина 175, талия около 60 см и тегло около 50 килограма) има и още по-лошо – как е възможно някой дори е склонен да плаща за секс с такава? Тук не целя персонална обида към теб, т. к. дискусията, макар и водеща до СПАМ е в рамките на нормалния тон, просто това е мое мнение.

Относно нормални достъпни цени – темата е изключително наболяла и съм склонен да възприема и анализирам всякакво мнение. Един типичен пример - в магазините има бяло саламурено „сирене“ за 10 лв./кг., но има и качествено бяло саламурено сирена за 30 лв./кг. Едното е „сирене“, пълно с всякакви незнайни и вредни съставки, другото е сирене, направено от качесвено мляко по класическа технология и съответно полезно за здравето. Интересно ми е да чуя твоето мнение, каква трябва да е цената за час на момиче, което спортува редовно(за това трябват пари) и спазва хранителен режим за да е в топ форма(трябват пари), ходи на маникюр, салони за красота, има някакви корекции и т. н.

Естествено, че ми пука как изглежда една жена. 8-) Визията е пъровото нещо, което гледам по обявите. Ако някоя ми допадне, тогава съм склонен да я посетя. Човек трябва да има самочувствие и да изпитва самоуважение. И не просто ми е под нивото, аз изпитвам невероятна погнуса от дебели жени.

Относно 300-те лева - за съжаление, такива са цените. По-лошото е че няма гаранция, дали няма да попаднеш на греда и е най-нормално да потърся информация и евентуално да си спестя яденето на дървото ;)
Абсолютно съгласен съм, дебелите жени са отвратителни, гледам ги винаги с погнуса, трябва да бъдат най-малкото игнорирани, а не да им се вдига самочувствието по какъвто и да е било начин.
khodorkovsky
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Дек 27, 2022 10:13 pm
Благодарен: 1 път

Re: ❤️New❤️Aksiniya❤️VIP❤️Real❤️ - 0879439926

Мнение от khodorkovsky »

Регистрирам се и тук, за да напиша моето преживяване с мацката.
Първо - тя е на снимките, дори посреща с токчетата, с които се е снимала (поне мен).
В лице е тип дискотечна кифла - надути джуки и скули.
Разбрахме се за пълна програма - 500лв.
Обича да я редуваш от пу*ката в анала.
Лошото е, че на два пъти се на$ира като я млатих в анала. Първия път извади топла тиква, изивни се, отиде в банята, прави клизми. Върна се, лапа здрава и лигави, плю, за да компенсира, метнах я анално пак и отново върна - този път вече беше чорба, тъпото беше, че ми падна на крака. Изчисти го, пак отиде да се клизмира и повече не съм я мъчил анално, то и не ми ставаше вече. Криво-ляво ме свърши на кавал, извини ми се за пореден път, каза че ще ме компенсира следващия път, но такъв просто нямаше, няма и да има.
Оценката ми е:
лице - 4/10
тяло - 5/10 - стройна, гладка кожа, но лека пухкава и отпусната
хигиена - само заради на$ирането - 4/10, иначе момичето си беше чисто, в апартамента беше чисто, тя самата се стараеше, просто не ѝ беше ден за анален
свирка - 7/10 - добре е - смуч, лигави, плюе, гагва, лапа топкаците
Въпреки, че е забавана, става за лаф, пуска музикчка, кефи се на секса, не бих я препоръчал.
Ако беше 120-150лв - да, но на тази ѝ цена - в никакъв случай.
veteran
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Окт 24, 2021 1:06 am
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: ❤️New❤️Aksiniya❤️VIP❤️Real❤️ - 0879439926

Мнение от veteran »

M4ogot написа: Пон Дек 19, 2022 5:00 pm Не съм забелязал инфлацията да се станала 100% ...
Колега, 50% за нея и 50% за пимпа ;) така ги докарват до 100% увеличение ;)
M4ogot
Мнения: 87
Регистриран на: Сря Юни 01, 2022 10:34 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: ❤️New❤️Aksiniya❤️VIP❤️Real❤️ - 0879439926

Мнение от M4ogot »

veteran написа: Сря Дек 28, 2022 9:13 pm
M4ogot написа: Пон Дек 19, 2022 5:00 pm Не съм забелязал инфлацията да се станала 100% ...
Колега, 50% за нея и 50% за пимпа ;) така ги докарват до 100% увеличение ;)
Да го духа пимпа ! Ще увеличават ставката за да даваме повече на дебилни мутри :x ... и без курви моем !
Публикувай отговор