Препоръчайте някоя, която харесва големи размери.

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
play
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Фев 10, 2023 12:52 pm

Препоръчайте някоя, която харесва големи размери.

Мнение от play »

Здравейте, реших да пробвам с някоя платена мацка, но ударих 2 греди още със самото отиване и ми отказаха. С 22 см съм. Препоръчайте някоя мацка, която се кефи на такива размери. Предпочитам по малки на години и на габарити.
paco04
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Препоръчайте някоя, която харесва големи размери.

Мнение от paco04 »

Здравей, ами не дей звъня на миньончета или много млади кифли може да потърсиш нещо в сайтовете над 170см и над 25 г. и не им казвай по телефона. Мога да ти препоръчам тази https://www.alo.bg/7836190 преди работеше с редовни клиенти но за тези пари за които вече стана може и да си е намалила изискванията аз не бих отишъл за тези пари но по принцип е широка.
play
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Фев 10, 2023 12:52 pm

Re: Препоръчайте някоя, която харесва големи размери.

Мнение от play »

Мерси, по скоро си търсня някоя към 100-150 лв диапазона на час. Не казах по телефона, а направо на място и трябваше да ми връщат парите. Само дето изгубих време и гориво да се разкарвам, че живея в село до софия :D
user_85
Мнения: 83
Регистриран на: Вто Авг 30, 2022 4:47 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 3 пъти

Re: Препоръчайте някоя, която харесва големи размери.

Мнение от user_85 »

е не мога да повярвам, че някоя те е върнала заради това, че ти е голям .... или ти си искал да правите анален ?
play
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Фев 10, 2023 12:52 pm

Re: Препоръчайте някоя, която харесва големи размери.

Мнение от play »

Първата каза, а не тва трябваше да ми кажеш. Не харесвам такива. тясна съм ще ме боли и почнаха едни оплаквания и мрънкания и си тръгнах.
Втората същото каза, ако искаш да пробваме , ама ако ме боли спираш и няма да го вкарваш целия.
Мерси, не си плащам за това.
paco04
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Препоръчайте някоя, която харесва големи размери.

Мнение от paco04 »

play написа: Чет Ное 02, 2023 4:29 pm Първата каза, а не тва трябваше да ми кажеш. Не харесвам такива. тясна съм ще ме боли и почнаха едни оплаквания и мрънкания и си тръгнах.
Втората същото каза, ако искаш да пробваме , ама ако ме боли спираш и няма да го вкарваш целия.
Мерси, не си плащам за това.
ами тази която ти пратих казвала ми е че харесва надарени мъже
play
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Фев 10, 2023 12:52 pm

Re: Препоръчайте някоя, която харесва големи размери.

Мнение от play »

Да мерси, но тази ми е кака, не си падам по по големи от мен, отделно съм от западната част извън софия. Младост ми е на минимум 1 час. По бързо ще стигна до Благоевград, отколкото до Младост. Студентси, Младост, Дружба са ми прекалено далеч. И е 200 лв.
Публикувай отговор