Здравейте всички, забелязвам напоследък, че много от нашите "Приятелки" имат и вайбър регистрации.Съобщават за тях, но в края на описанието на уменията им.После чрез вайбъра връзката става много удобна и бърза Контакта е на друго ниво.
Предлагам да публикуваме контакти и да съобщаваме, че тези контакти омат вайбър.
ВАЙБЪР РЕГИСТРАЦИИ
Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.