Vip brunete 0877379079

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Someone
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Ное 23, 2021 6:16 pm

Vip brunete 0877379079

Мнение от Someone »

https://www.alo.bg/7714895
Предупреждавам колегите да НЕ ходят при тази долно циганка.
Позвъних й и казвам за половинка. Казва ми да дойда в студентски. Идвам и дойде да ме вземе от входа, което е много недискретно. Качихме се, обърка посоката, в която да върви. Толкова беше неадекватна. Стигнахме в стаята, при които й потвърждавам за половинка. Отговаря ми се, че половинка не предлагала и пожела да види обявата. Показах й. Съгласи се.
Голямата грешка бе, че й оставих парите и отидох до тоалетна. Връщайки се и след като се съблякох, каза, че няма да бъде с мен, защото съм имал екзема на крака. Казах й да ми върне парите. Отговорът беше-ти си ме видял гола(беше по тениска), така че няма да ти ги върна. Облякох се набързо и се махнах.
Да вметна, че е грозна и невзрачна циганка. Въпреки че е млада има корем и честно казано, не съм сигурен дали въобще знае къде се намира. Предупреждавам колегите да не ходят там, че някой по-нервен от мен може спокойно да й счупи главата или да й избие някой зъб. Да добавя, че беше изключително апатично и незаинтересована от всичко. Все едно тя на мен ми плаща.
19Plovdiv26
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Юли 06, 2021 5:48 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Vip brunete 0877379079

Мнение от 19Plovdiv26 »

Тая курва женя как й е истинското име,фейсбук?
Публикувай отговор