Някой с мнение?

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Nzz
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Мар 03, 2022 10:56 pm
Благодарен: 1 път

Някой с мнение?

Мнение от Nzz »

:| Здравейте, от доста време се каня на някоя от 2-те https://www.alo.bg/8019826
https://www.alo.bg/8015009#fb_open
Качили са си нови снимки , та някой да е пробвал и ако да да сподели.
Cyborg
Мнения: 59
Регистриран на: Вто Ное 30, 2021 2:25 pm
Благодарен: 13 пъти

Re: Някой с мнение?

Мнение от Cyborg »

дърти разпоретини на 50+ С тази с големите зърна съм бил преди 10г. Отидох заради тях, защото съм "зърноман" :D Тогава не беше нищо впечатляващо и не съм повторил, представям си сега. Меки и пухкави лелки отиващи към бабки.
Nzz
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Мар 03, 2022 10:56 pm
Благодарен: 1 път

Re: Някой с мнение?

Мнение от Nzz »

Някой друг да ги е пробвал?
Bgdndbg
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Фев 25, 2022 11:01 am
Благодарен: 1 път

Re: Някой с мнение?

Мнение от Bgdndbg »

На тази слабата и аз съм се загледал в обявата да и пробвам анала, някой с мнение дали се справя ??
Vale 69
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Яну 22, 2022 3:33 pm
Благодарил: 21 пъти

Re: Някой с мнение?

Мнение от Vale 69 »

Тази по-едрата е ветеран и легенда. Раздава се, въпреки стажа си. Терена е приличен.
Nzz
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Мар 03, 2022 10:56 pm
Благодарен: 1 път

Re: Някой с мнение?

Мнение от Nzz »

По слабичката я посетих вчера , допадна ми пак бих я опънал и терена е добре
Nzz
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Мар 03, 2022 10:56 pm
Благодарен: 1 път

Re: Някой с мнение?

Мнение от Nzz »

За едрата не знам бих искал да разбера
Minko
Мнения: 234
Регистриран на: Пон Дек 13, 2021 12:55 pm
Местоположение: София
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 23 пъти

Re: Някой с мнение?

Мнение от Minko »

Миналата седмица бях при слабата. Теренът всички го знаят при Наталия (приземно ателие с три стаи). Годините са и там някъде. Снимките са нейни и актуални. Трудно може да се определи дали е българка. Може да е просто по-тъмна,грозновата е. По телефона каза, че преценява анала на място. На мен ми каза, че ще ме пусне отзад ако не го вкарвам целия че бил голям. И в путката не го пое целия. Иначе няма проблем от гъза в путката та дори и в устата. Не лапа без кондом. За парите си струва особено за тзи с по-малки пишки та да се накефят като и го набутват докрай.
Minko
Мнения: 234
Регистриран на: Пон Дек 13, 2021 12:55 pm
Местоположение: София
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 23 пъти

Re: Някой с мнение?

Мнение от Minko »

Vale 69 написа: Пон Май 16, 2022 12:07 pm Тази по-едрата е ветеран и легенда. Раздава се, въпреки стажа си. Терена е приличен.
Колега дай повече инфо. Дава ли го този голям гъз? Анал има ли? В лице как е? В цената влиза ли свършване в устата?
m1717
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Май 17, 2022 11:06 am
Благодарен: 3 пъти

Re: Някой с мнение?

Мнение от m1717 »

Здрасти и двете ги ебах сравнително скоро. По-слабата не бих я повторил, много приказки, а секса посредствен, единствено ми хареса, че ми позволи да й свърша на корема. Другата много ми допадна, духа ми без кондом без изобщо да сме и коментирали или да доплащам, секса беше добър , само дето сменя само две пози или задна или мисионерска. Ако се чудиш според мен заложи на https://www.alo.bg/8019826.
Nikolaj
Мнения: 346
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 72 пъти

Re: Някой с мнение?

Мнение от Nikolaj »

Бях питал един колега тук за адреса/ориентировъчно,на Наталия и тези 2-те с нея понеже не съм от София.Човека ми е отговорил,но аз не видях самото съобщение понеже ми изписва че не мога да отговарям на "задържани съобщения".!?! Нямам идея какво значи това,и за това реших и да попитам тук.Или ако някой желае моля да ми отговори в лично съобщение.Благодаря.!
Аватар
DarkDestroyer
Moderator
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Юни 11, 2021 9:57 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 41 пъти

Re: Някой с мнение?

Мнение от DarkDestroyer »

Nikolaj написа: Вто Май 17, 2022 7:10 pm Бях питал един колега тук за адреса/ориентировъчно,на Наталия и тези 2-те с нея понеже не съм от София.Човека ми е отговорил,но аз не видях самото съобщение понеже ми изписва че не мога да отговарям на "задържани съобщения".!?! Нямам идея какво значи това,и за това реших и да попитам тук.Или ако някой желае моля да ми отговори в лично съобщение.Благодаря.!
Ако все още не можеш да четеш съобщения пробвай да изтриеш няколко стари. Лимита за съобщенията е вдигнат от 50 на 500.
Nikolaj
Мнения: 346
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 72 пъти

Re: Някой с мнение?

Мнение от Nikolaj »

Ясно,благодаря.Ще пробвам и ще разчистя стари съобщения.
Minko
Мнения: 234
Регистриран на: Пон Дек 13, 2021 12:55 pm
Местоположение: София
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 23 пъти

Re: Някой с мнение?

Мнение от Minko »

m1717 написа: Вто Май 17, 2022 11:10 am Здрасти и двете ги ебах сравнително скоро. По-слабата не бих я повторил, много приказки, а секса посредствен, единствено ми хареса, че ми позволи да й свърша на корема. Другата много ми допадна, духа ми без кондом без изобщо да сме и коментирали или да доплащам, секса беше добър , само дето сменя само две пози или задна или мисионерска. Ако се чудиш според мен заложи на https://www.alo.bg/8019826.
Колега здравей!
Щом скоро си ги ебал ще дадеш ли още малко инфо за тази русата сочната. Да не е онази Ани с мъжкия глас? Или е друга. То на този адрес много се въртят. Ако е друга кажи как е в лице. Казваш лапала ти е без гума. А да и свършиш в устата доплаща ли се или е в цената? Знаеш ли дали гълта спермата?
m1717
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Май 17, 2022 11:06 am
Благодарен: 3 пъти

Re: Някой с мнение?

Мнение от m1717 »

Minko написа: Вто Юни 07, 2022 7:58 am
m1717 написа: Вто Май 17, 2022 11:10 am Здрасти и двете ги ебах сравнително скоро. По-слабата не бих я повторил, много приказки, а секса посредствен, единствено ми хареса, че ми позволи да й свърша на корема. Другата много ми допадна, духа ми без кондом без изобщо да сме и коментирали или да доплащам, секса беше добър , само дето сменя само две пози или задна или мисионерска. Ако се чудиш според мен заложи на https://www.alo.bg/8019826.
Колега здравей!
Щом скоро си ги ебал ще дадеш ли още малко инфо за тази русата сочната. Да не е онази Ани с мъжкия глас? Или е друга. То на този адрес много се въртят. Ако е друга кажи как е в лице. Казваш лапала ти е без гума. А да и свършиш в устата доплаща ли се или е в цената? Знаеш ли дали гълта спермата?
Здравей,
Същата, за която говориш е. Не дава да свършваш дори върху нея, само в кондома.
Minko
Мнения: 234
Регистриран на: Пон Дек 13, 2021 12:55 pm
Местоположение: София
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 23 пъти

Re: Някой с мнение?

Мнение от Minko »

Аз при тая Ани съм бил. Не бих повторил. Мислех че тази може да е друга.
Nikolaj
Мнения: 346
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 72 пъти

Re: Някой с мнение?

Мнение от Nikolaj »

Delete
Последно промяна от Nikolaj на Пон Яну 09, 2023 8:26 pm, променено общо 1 път.
Предатор
Мнения: 82
Регистриран на: Пон Окт 31, 2022 12:43 pm
Благодарил: 16 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Някой с мнение?

Мнение от Предатор »

Жк.Света Троица.
Публикувай отговор