Габи отново тук

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
mrusnik
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Юли 08, 2021 7:34 pm
Благодарил: 3 пъти

Габи отново тук

Мнение от mrusnik »

Бях наскоро при това моме https://www.alo.bg/7368732.
Положението е трагично. Работи, където живее и присъствието на мъжа/гаджето й, както и детенцето е осезаемо.
По телефона звучи прекрасно и това ме подведе и ме нави да отида. Висока е вероятно около 155 см и е слабичка. Още с влизането имаше молби да съм тих и едва ли не да стъпвам на пръсти. Но това е само началото и е да кажем нещо нормално предвид обстановката.
Влизайки в "офиса" седна и почна да си рови в телефона в продължение на няколко минути. Реших да съм търпелив и сглупих, че платих за час пък и изобщо. Нищо от написаните в обявата услуги не се предлага на практика. Нито френска без, нито анал, нито свършване в устата или лицето. Зъбките й са поразвалени и не бих се възползвал изобщо от френска без. Не иска отгоре, не иска на задна, не иска не знам си какво... с триста зора я обърнах на задна. Усети се, че вероятно си отглежда малка каракудка в "аквариумчето" и почна на втората минута да мрънка, кога ще свършвам, защото повечето мъже така правели, за да имат време и за втори път. Реших да я напъна малко и мрънкането се усили. Сигурно на 5-тата минута ми писна, обърнах я по корем и приключих. Теглих й една майна и това беше. За свършване на гърдите поиска още 20 лв., но постфактум.
desislava
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Окт 02, 2022 11:31 am

Re: Габи отново тук

Мнение от desislava »

Здравейте, наскоро си смених телефонни номер и очевидно ми се е паднал този на въпросната дама. Не се занимавам с такива работи, нито пък предлагам тези услуги, но се изморих постоянно да ми звънят мъже търсейки компаньонка, каквато аз не съм. Другите интернет обяви не ги намирам но вашата си стои. Съвсем учниво и без упреци и лоши намерения ще ви помоля да изтриете статията си понеже благодарение на нея номерът ми бива откриван с представата че ще вдигне компаньонка, а всъщност просто ми се губи времето :(
Ss1488
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 23, 2022 11:48 am
Благодарил: 69 пъти
Благодарен: 44 пъти

Re: Габи отново тук

Мнение от Ss1488 »

desislava написа: Нед Окт 02, 2022 11:35 am Здравейте, наскоро си смених телефонни номер и очевидно ми се е паднал този на въпросната дама. Не се занимавам с такива работи, нито пък предлагам тези услуги, но се изморих постоянно да ми звънят мъже търсейки компаньонка, каквато аз не съм. Другите интернет обяви не ги намирам но вашата си стои. Съвсем учниво и без упреци и лоши намерения ще ви помоля да изтриете статията си понеже благодарение на нея номерът ми бива откриван с представата че ще вдигне компаньонка, а всъщност просто ми се губи времето :(
Възползвайте се , номера е разработен 🤣
Така няма да ви се губи и времето 😁😁
M4ogot
Мнения: 87
Регистриран на: Сря Юни 01, 2022 10:34 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: Габи отново тук

Мнение от M4ogot »

desislava написа: Нед Окт 02, 2022 11:35 am Здравейте, наскоро си смених телефонни номер и очевидно ми се е паднал този на въпросната дама. Не се занимавам с такива работи, нито пък предлагам тези услуги, но се изморих постоянно да ми звънят мъже търсейки компаньонка, каквато аз не съм. Другите интернет обяви не ги намирам но вашата си стои. Съвсем учниво и без упреци и лоши намерения ще ви помоля да изтриете статията си понеже благодарение на нея номерът ми бива откриван с представата че ще вдигне компаньонка, а всъщност просто ми се губи времето :(
Посто някой ненормалник си е запазил явно този стар номер и продължава да звъни или сводник прави проверки дали все още работи момичето.
Само че няма повече обяви с този номер та наплив от хора да са тръгнали да ти звънят.. та в момента ти безсмислено спамиш форума.
Публикувай отговор