масаж на адрес

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Pokemon
Мнения: 9
Регистриран на: Нед Юни 09, 2024 3:37 pm
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Pokemon »

Дон Жуане вип-аджия нали си не можеш ли да си позволиш поне някоя да те източи щото ти явно не умееш и тава барем тогава се успокоиш
DonJuan92
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Май 22, 2024 12:55 am
Благодарил: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от DonJuan92 »

Ако всеки може да я има аз такава не искам
Искам за мен само да дава бонус не за всички да съм единствен и специално за мен да е всичко не само източване на Каубоя ами и аз да и отворя портите на Рая
Не всяка а тази за която почна темата
Ivosickmind
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Окт 06, 2023 1:59 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Ivosickmind »

тая тема стана ТОП АКТУАЛНА срещу теб да тичам няма да мога да те стигна по бисери
Да се чуди човек да ебе Злати ли или да чете темата ахаха
Само че сега е архивирана https://www.alo.bg/masaj-bul-al-stambol ... ut-9321412
Аватар
pizdec
Мнения: 63
Регистриран на: Вто Юли 20, 2021 12:02 am
Местоположение: София
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 15 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от pizdec »

Само да ви кажа, че за възрастта на Донжуана може и да бъркате - има разни квартални лъвове, дето цял живот ей-така си изкарват със съзнанието, че са ВИП-ове, само защото имат вила и беенве. И че "всеки ги знае", защото веднъж в репортаж по телевизията са ги спрели на улицата да ги питат какво мислят по даден въпрос.
Иначе се забавлявах добре от високоинтелектуалния дебат тука.
masaja
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от masaja »

DonJuan92 написа: Сря Юни 12, 2024 8:57 pm
masaja написа: Сря Юни 12, 2024 8:04 pm Дон чикибоец, ти си бил голем нарцис бе шматарок. Света и без теб ще съществува, не се върти около теб, да си знаеш, смешник.
Ти па си мноо убав Мишко. Кво всички се хвърляте срещу мен? Видяхте един известен човек на Балканския полуостров и айде да ви правя реклами де поне пари ми превеждайте
Ей пикливец, ела да ти разтрия простатата, бастун недоклатен. Известен бил на Балканския полуостров.......дейба и плъха ти дейба.
Liverpool
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Юни 21, 2024 3:03 pm

Re: масаж на адрес

Мнение от Liverpool »

Minchopraznikov написа: Пет Май 31, 2024 4:18 pm
DonJuan92 написа: Чет Май 23, 2024 9:28 am
Pizza&chips написа: Сря Май 22, 2024 1:53 pm

Пиши на лично и ще ти кажа за нея
Казаха ми, че преди 5-6 години още като студентка много обичала да и лижат а не само заради парите затова ме интересува актуално още ли е така и парите още ли са 50 лв за час голям фетеш ми е но повечето го правят срещу голяма сума и не се кефят истински
Колеги можете ли да ми пишете на лично подробнности, защото много съм ѝ навит.
Пишете ми ЛС ше ви кажа и за двете Златита
razputin
Мнения: 394
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 70 пъти
Благодарен: 114 пъти
Обратна връзка:

Re: масаж на адрес

Мнение от razputin »

masaja написа: Чет Юни 20, 2024 7:02 pm
DonJuan92 написа: Сря Юни 12, 2024 8:57 pm
masaja написа: Сря Юни 12, 2024 8:04 pm Дон чикибоец, ти си бил голем нарцис бе шматарок. Света и без теб ще съществува, не се върти около теб, да си знаеш, смешник.
Ти па си мноо убав Мишко. Кво всички се хвърляте срещу мен? Видяхте един известен човек на Балканския полуостров и айде да ви правя реклами де поне пари ми превеждайте
Ей пикливец, ела да ти разтрия простатата, бастун недоклатен. Известен бил на Балканския полуостров.......дейба и плъха ти дейба.
Мани го малкия зелен сопол, той сега са учи да си бърка в дупето с твърди предмети докато си дърпа малкото късо и тънко пишленце пред огледалото в банята, че ако го набарат техните кви ги върши ше го спукат от бой.
Публикувай отговор