Меги - Бар Париж

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Публикувай отговор
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 115
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 86 пъти
Благодарен: 46 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от водач_на_мпс »

bukkakefen написа: Вто Юли 23, 2024 7:15 pm
dikoBs написа: Вто Юли 23, 2024 11:49 am
водач_на_мпс написа: Чет Юли 11, 2024 2:00 pm Ама на теб не ти пуска и те е яд. ;)
Аз gang bang парцали на които им ползват устите като кошче за органични отпадъци не еба!
Е добре де като толкова не я щете аз мога да я взема,че да Ви отърва от нея :D Ама дето вика водчът на мпс,гроздето било кисело, щото било високо или просто го няма на пазара :D
Е как ще я вземеш като на Меги не ѝ пука за теб!? Отдавна не се продава и е вън от пазара. Няма нужда от парите ви. Ебе се с който си хареса.

Вий сте никои, вий само чикий ше биете по спомени и разкази. Може с русата Мария да ви се получи. Но трудно свързването.
razputin
Мнения: 575
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 106 пъти
Благодарен: 167 пъти
Обратна връзка:

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от razputin »

bukkakefen написа: Вто Юли 23, 2024 7:15 pm
dikoBs написа: Вто Юли 23, 2024 11:49 am
водач_на_мпс написа: Чет Юли 11, 2024 2:00 pm Ама на теб не ти пуска и те е яд. ;)
Аз gang bang парцали на които им ползват устите като кошче за органични отпадъци не еба!
Е добре де като толкова не я щете аз мога да я взема,че да Ви отърва от нея :D Ама дето вика водчът на мпс,гроздето било кисело, щото било високо или просто го няма на пазара :D
Аре зимай я че ми писна секи пъпчасал чекиджия да разпитва по пет десет пъти тука за нея.
WTF
BIVIUM
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Авг 12, 2024 6:09 pm

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от BIVIUM »

Здравейте
Искам да купя от клиповете на тая звезда като се зачетох и ме е яд, че не съм я посетил.
Плащам с крито или ако има някой друг анонимен начин.
Половината при доказване че видеото е автентично няколко снимки от видеото после пращам и останала част.

(преди време имах регистрация тук но я забравих имам в другия форум със същото име)
Публикувай отговор