Търся нещо коректно в люлин,обеля,надежда

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
golddigger
Мнения: 10
Регистриран на: Сря Фев 07, 2024 4:33 pm

Търся нещо коректно в люлин,обеля,надежда

Мнение от golddigger »

Здравейте препоръчайте някоя коректна мацка без значение от възрастта и хубостта .важното е да се ебе добре и да не мрънка
fen2807
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 18 пъти

Re: Търся нещо коректно в люлин,обеля,надежда

Мнение от fen2807 »

Поне пиши и блока си, че да не се разкарваш много, да не се мъчиш, а то коректни в тия квартали - под път и над път, с лопата да ги ринеш...
Сигурно не знаеш, но има и метро, то ходи и до други квартали, а и до центъра, ама ти не се напрягай, то взима скъпо- 1,60 лв...
sfpolice
Мнения: 45
Регистриран на: Сря Мар 13, 2024 8:26 am
Благодарил: 11 пъти
Благодарен: 11 пъти

Re: Търся нещо коректно в люлин,обеля,надежда

Мнение от sfpolice »

fen2807 написа: Вто Авг 06, 2024 3:06 pm Поне пиши и блока си, че да не се разкарваш много, да не се мъчиш, а то коректни в тия квартали - под път и над път, с лопата да ги ринеш...
Сигурно не знаеш, но има и метро, то ходи и до други квартали, а и до центъра, ама ти не се напрягай, то взима скъпо- 1,60 лв...
Пичага аз лично съм попадал на ебати пичето в района на надежда , а обявата беше с фалшиви снимки.
Отивам аз приготвен за карате с някой мангупи то брато ми отваря една сълзичка.
user_85
Мнения: 96
Регистриран на: Вто Авг 30, 2022 4:47 pm
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: Търся нещо коректно в люлин,обеля,надежда

Мнение от user_85 »

fen2807 написа: Вто Авг 06, 2024 3:06 pm Поне пиши и блока си, че да не се разкарваш много, да не се мъчиш, а то коректни в тия квартали - под път и над път, с лопата да ги ринеш...
Сигурно не знаеш, но има и метро, то ходи и до други квартали, а и до центъра, ама ти не се напрягай, то взима скъпо- 1,60 лв...
Мисля, че изобщо не си прав. И аз не бих обикалял половин София, да си изгубя 1 2 часа и да ми кашлят в метрото, само за да ми направят една свирка. Пълно е с курви. Точно в България курви бол. Ако живея в Надежда като човека, не бих ходил всяка седмица до Слатина или Младост да ми правят една свирка. От какъв зор? Във всеки квартал има за всекиго по нещо. Има страхотни момичета, както и пълни утрепки навсякъде.
tarank
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Окт 22, 2024 2:44 am

Re: Търся нещо коректно в люлин,обеля,надежда

Мнение от tarank »

Хаха колко пъти и аз така задръстване на отиване 50 мин.задръстване на връщане 1 час.За да ударя греда
Публикувай отговор