Масажистка , белите брези , свирка

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
nqkoi
Мнения: 118
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 8:01 pm
Благодарен: 4 пъти

Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от nqkoi »

https://m.adamieva.info/obiava-4527095/ ... o-vecherta


Пичове не знам дали се бъркам имаше подобна коментирана в датата преди време (ако е същата ), дето приемаше само за френска с дълбоко гърло отказваше секс , отзивите тогава бяха позитивни но не знам дали е тя

Някой ако е бил скоро нека драсне .
Jokasta
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Фев 14, 2023 4:12 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от Jokasta »

nqkoi написа: Сря Фев 15, 2023 2:27 pm https://m.adamieva.info/obiava-4527095/ ... o-vecherta


Пичове не знам дали се бъркам имаше подобна коментирана в датата преди време (ако е същата ), дето приемаше само за френска с дълбоко гърло отказваше секс , отзивите тогава бяха позитивни но не знам дали е тя

Някой ако е бил скоро нека драсне .
Ходих последно преди 3-4 месеца. Само свирка предлага. От екстри не съм се възползвал, но е приветлива и симпатична дввойка. Има дар-слово, но като цяло устата е заета през повечето време. Свирката е 7/10, за тия кинти си е супер.

Препоръчвам.
nqkoi
Мнения: 118
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 8:01 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от nqkoi »

Jokasta написа: Сря Фев 15, 2023 7:30 pm
nqkoi написа: Сря Фев 15, 2023 2:27 pm https://m.adamieva.info/obiava-4527095/ ... o-vecherta


Пичове не знам дали се бъркам имаше подобна коментирана в датата преди време (ако е същата ), дето приемаше само за френска с дълбоко гърло отказваше секс , отзивите тогава бяха позитивни но не знам дали е тя

Някой ако е бил скоро нека драсне .
Ходих последно преди 3-4 месеца. Само свирка предлага. От екстри не съм се възползвал, но е приветлива и симпатична дввойка. Има дар-слово, но като цяло устата е заета през повечето време. Свирката е 7/10, за тия кинти си е супер.

Препоръчвам.

Значи не знаеш дали дава свършване в уста или лице ?

А дълбокото гърло истинско ли прави или отбива номера
Jokasta
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Фев 14, 2023 4:12 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от Jokasta »

Съевата дупка. Така са ми казвали авери.
nqkoi
Мнения: 118
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 8:01 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от nqkoi »

Jokasta написа: Сря Фев 15, 2023 8:16 pm Съевата дупка. Така са ми казвали авери.

Демек държи на дълбоко гърло истинско така ли😀

По скоро дава ли чукане в устата ?
Jokasta
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Фев 14, 2023 4:12 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от Jokasta »

nqkoi написа: Сря Фев 15, 2023 10:18 pm
Jokasta написа: Сря Фев 15, 2023 8:16 pm Съевата дупка. Така са ми казвали авери.

Демек държи на дълбоко гърло истинско така ли😀

По скоро дава ли чукане в устата ?
Така са минказвали. Ако са ме излъгали, лъжа и тебе.
А за вторити, нямам информация
Jokasta
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Фев 14, 2023 4:12 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от Jokasta »

nqkoi написа: Сря Фев 15, 2023 10:18 pm
Jokasta написа: Сря Фев 15, 2023 8:16 pm Съевата дупка. Така са ми казвали авери.

Демек държи на дълбоко гърло истинско така ли😀

По скоро дава ли чукане в устата ?
Така са ми казвали. Ако са ме излъгали, лъжа и тебе.
А за второто, нямам информация.
Msf123
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Фев 07, 2023 1:47 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от Msf123 »

nqkoi написа: Сря Фев 15, 2023 2:27 pm https://m.adamieva.info/obiava-4527095/ ... o-vecherta


Пичове не знам дали се бъркам имаше подобна коментирана в датата преди време (ако е същата ), дето приемаше само за френска с дълбоко гърло отказваше секс , отзивите тогава бяха позитивни но не знам дали е тя

Някой ако е бил скоро нека драсне .
Не препоръчвам
nqkoi
Мнения: 118
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 8:01 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от nqkoi »

Msf123 написа: Чет Фев 16, 2023 10:55 pm
nqkoi написа: Сря Фев 15, 2023 2:27 pm https://m.adamieva.info/obiava-4527095/ ... o-vecherta


Пичове не знам дали се бъркам имаше подобна коментирана в датата преди време (ако е същата ), дето приемаше само за френска с дълбоко гърло отказваше секс , отзивите тогава бяха позитивни но не знам дали е тя

Някой ако е бил скоро нека драсне .
Не препоръчвам

Защо
kiko77
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Мар 30, 2023 11:50 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от kiko77 »

Здравейте, колеги! Днес посетих въпросната дама. Въобще не съм доволен от услугата. Ще се опитам да се аргументирам. Явно, когато е започнала е предлагала и масажи и се е старела, но сега не е така. Каза ми че предлага единствено френска, напълно облечена и за десетина минути. Като добави, че предлага и две екстри, дълбоко гърло и свършване по лицето, срещу доплащане. Съгласих се и си записах час, единствено заради дълбокото гърло. Това ми е мечта, но още не съм попаднал на някоя, която да предлага тази услуга, по начина който на мен ми се иска. Уви, не беше писано да реализирам мечтата си и този път.

Ще започна с плюсовете, а те за мен основно са два. Уговорките стават с писане във вайбър, за мен това е по-удобно отколкото да звъня по телефона, да не ми вдига защото е с клиент и после да звъня пак или тя да ми върне обаждането когато не е удобно да говоря. Вторият плюс е локацията, съвсем близо до метростанция(бул. България). Също като някакъв плюс, може да се изтъкне, че се държи адекватно и говори нормално.

Минусите за мен са доста повече от плюсовете. Основната услуга, която предлага е свирката, но е на много ниско ниво. Лапа го 20-30 секунди и после го вади и започва да прави чекия с цел да свършиш по-бързо, после пак го лапа за кратко и пак чекия. За мен това е отбиване на номера и претупване на услугата, която не е евтина. За свирка с презерватив цената е 40лв, а без е 60лв. Аз си платих за без, с надеждата да й свърша в устата. Но след като го лапна, изведнъж спря, извади го и каза "само да ми кажеш като свършваш, защото не предлагам свършване в устата". Предложих да си доплатя за екстрата, но ми отказа. Бях си доплатил и за дълбоко гърло(7лв). Още по-голямо разочарование, въобще не е това, което аз си представям за дълбоко гърло. Членът ми е 15см и не го поемаше дори и наполовина. Много нейни колежки, които не предлагат такава услуга са го поемали по-навътре.

След като ми каза, че не предлага свършване в устата, казах че ще й доплатя за свършване по лицето, още 7лв. Но след като се изпразних по цялото й лице взе да се оплаква, че много съм я изцапал и не била подготвена или нещо от сорта.

Като цяло, това беше една от най-слабтие свирки, която са ми правили, всъщност се сещам само за един случай преди години, когато беше по-зле. Не бих повторил.
Чекиджията
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 26 пъти

Re: Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от Чекиджията »

Не се съблича, не предлага фетиши никакви, предложи ми във входа между етажите. Не е за мене, а явно и от написаното от колегата по горе - не е това което трябва.
spartan
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 10:35 am
Благодарил: 46 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от spartan »

Чекиджията написа: Пон Апр 03, 2023 5:54 pm Не се съблича, не предлага фетиши никакви, предложи ми във входа между етажите. Не е за мене, а явно и от написаното от колегата по горе - не е това което трябва.
"Във входа между етажите", върна ме в осми клас. 😂
Чекиджията
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 26 пъти

Re: Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от Чекиджията »

spartan написа: Вто Апр 04, 2023 9:52 am
Чекиджията написа: Пон Апр 03, 2023 5:54 pm Не се съблича, не предлага фетиши никакви, предложи ми във входа между етажите. Не е за мене, а явно и от написаното от колегата по горе - не е това което трябва.
"Във входа между етажите", върна ме в осми клас. 😂
Така ми каза по телефона, беше преди година - година и половина. Отказах и мене ме връща в 8 - ми клас, ама това е положението. Преди основно, обявата и беше за в кола, аз нямам кола и ми предложи във входа между етажите. Сега може и да има някакво помещение, което ползва - но не ме интересува. Та ако искаш вервай ако искаш не, казвам това което беше. И обича да и се пише по Вайбър, по телефона, не харесва да и звъннят.
kiko77
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Мар 30, 2023 11:50 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от kiko77 »

Продължава да работи основно в коли, поне така ми каза като се уговаряхме за посещението. Нямам кола и като разбра ми каза че ползва и два терена близо до Шел на бул. България. Този в който бяхме е съвсем близо до метростанцията, не се отоплява и беше доста студено.
Чекиджията
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 26 пъти

Re: Масажистка , белите брези , свирка

Мнение от Чекиджията »

Говорих само за чекия - каза ми че ще ме свърши набързо и се отказах. То при нея явно е като при тия на улицата - свършва те за неколко минути и чака следващия - а и да ходя по нощите за 3-4 минути кеф не ме устройва.
Публикувай отговор