Страница 1 от 1

Re: Компаньонки / Ескорт - София / София Област

Публикувано на: Съб Юни 27, 2026 4:07 pm
от sexyboy86sex
https://adamieva.info/obiava-4885435/nova-top-frenska
https://adamieva.info/obiava-4777290/ba ... ska-v-kola
https://adamieva.info/obiava-4804971/frenska-v-kola-30
https://adamieva.info/obiava-4887634/ba ... ska-v-kola


Ужасна визия, нагло отношение. Много слабо изпълнение. На място цената е по-висока, явно крие пари от сводника. Хигиената е под всякаква критика.

Re: Компаньонки / Ескорт - София / София Област

Публикувано на: Нед Юни 28, 2026 1:56 pm
от Dinko-Dinev
sexyboy86sex написа: Съб Юни 27, 2026 4:07 pm https://adamieva.info/obiava-4885435/nova-top-frenska
https://adamieva.info/obiava-4777290/ba ... ska-v-kola
https://adamieva.info/obiava-4804971/frenska-v-kola-30
https://adamieva.info/obiava-4887634/ba ... ska-v-kola


Ужасна визия, нагло отношение. Много слабо изпълнение. На място цената е по-висока, явно крие пари от сводника. Хигиената е под всякаква критика.
Преди време и аз бях се „засилил“ да посетя въпросното момиче. Виждах я често в района на Лъвов мост. Момичето може би там живееше, или пък ползваше хотелските помещения за професионални нужди… Това, което виждах с очите си, е височко стройно момиче, в последните години беше „поналяла“ малко маса, но въпреки всичко, хубаво тяло, с не голям бюст, но симпатична в лице, с хубави очи, така, че в частта на израза „ужасна визия“, не мога да се съглася - разбира се това е мое лично мнение.
Така и не се реших да я посетя, тъй като основно предлагаше услуга в кола, и то само френска, а локацията сами знаете, не е никак дискретна…
Имаше период, в който се бе локализирала някъде в края на бул. „Мария Луиза“, но и там срещата се провеждаше във возило, на паркинг, пред нова голяма жилищна кооперация, и ми бе съвсем ясно, че докато ме обслужва по френски, сводничето ще надниква през прозореца, или дебне между колите, а мен подобни картинки ме напрягат, не ме отпускат…
Разговаряли ли сме по телефона на няколко пъти. Правеше ми впечатление, че същата е общителна, добре възпитана, нямаше и капка надменност, още по-малко наглост. Сега май някъде се е позиционирала в Люлин, пак на паркинг, в автомобил…
Малко ме е яд, че няма собствен терен, но това е положението….
Поздрави!

Re: Компаньонки / Ескорт - София / София Област

Публикувано на: Нед Юни 28, 2026 5:35 pm
от Iliqn0185
Dinko-Dinev написа: Нед Юни 28, 2026 1:56 pm
sexyboy86sex написа: Съб Юни 27, 2026 4:07 pm https://adamieva.info/obiava-4885435/nova-top-frenska
https://adamieva.info/obiava-4777290/ba ... ska-v-kola
https://adamieva.info/obiava-4804971/frenska-v-kola-30
https://adamieva.info/obiava-4887634/ba ... ska-v-kola


Ужасна визия, нагло отношение. Много слабо изпълнение. На място цената е по-висока, явно крие пари от сводника. Хигиената е под всякаква критика.
Преди време и аз бях се „засилил“ да посетя въпросното момиче. Виждах я често в района на Лъвов мост. Момичето може би там живееше, или пък ползваше хотелските помещения за професионални нужди… Това, което виждах с очите си, е височко стройно момиче, в последните години беше „поналяла“ малко маса, но въпреки всичко, хубаво тяло, с не голям бюст, но симпатична в лице, с хубави очи, така, че в частта на израза „ужасна визия“, не мога да се съглася - разбира се това е мое лично мнение.
Така и не се реших да я посетя, тъй като основно предлагаше услуга в кола, и то само френска, а локацията сами знаете, не е никак дискретна…
Имаше период, в който се бе локализирала някъде в края на бул. „Мария Луиза“, но и там срещата се провеждаше във возило, на паркинг, пред нова голяма жилищна кооперация, и ми бе съвсем ясно, че докато ме обслужва по френски, сводничето ще надниква през прозореца, или дебне между колите, а мен подобни картинки ме напрягат, не ме отпускат…
Разговаряли ли сме по телефона на няколко пъти. Правеше ми впечатление, че същата е общителна, добре възпитана, нямаше и капка надменност, още по-малко наглост. Сега май някъде се е позиционирала в Люлин, пак на паркинг, в автомобил…
Малко ме е яд, че няма собствен терен, но това е положението….
Поздрави!


Прав е колегата,дойде с някаква мръсна блуза с петна,миришеше неприятно.Устата лъхаше на чесън.Отказа да я пипам по гърдите.Беше много враждебно настроена.Свирката не е нищо особено.

Re: Компаньонки / Ескорт - София / София Област

Публикувано на: Нед Юни 28, 2026 5:37 pm
от Miro38
Iliqn0185 написа: Нед Юни 28, 2026 5:35 pm
Dinko-Dinev написа: Нед Юни 28, 2026 1:56 pm
sexyboy86sex написа: Съб Юни 27, 2026 4:07 pm https://adamieva.info/obiava-4885435/nova-top-frenska
https://adamieva.info/obiava-4777290/ba ... ska-v-kola
https://adamieva.info/obiava-4804971/frenska-v-kola-30
https://adamieva.info/obiava-4887634/ba ... ska-v-kola


Ужасна визия, нагло отношение. Много слабо изпълнение. На място цената е по-висока, явно крие пари от сводника. Хигиената е под всякаква критика.
Преди време и аз бях се „засилил“ да посетя въпросното момиче. Виждах я често в района на Лъвов мост. Момичето може би там живееше, или пък ползваше хотелските помещения за професионални нужди… Това, което виждах с очите си, е височко стройно момиче, в последните години беше „поналяла“ малко маса, но въпреки всичко, хубаво тяло, с не голям бюст, но симпатична в лице, с хубави очи, така, че в частта на израза „ужасна визия“, не мога да се съглася - разбира се това е мое лично мнение.
Така и не се реших да я посетя, тъй като основно предлагаше услуга в кола, и то само френска, а локацията сами знаете, не е никак дискретна…
Имаше период, в който се бе локализирала някъде в края на бул. „Мария Луиза“, но и там срещата се провеждаше във возило, на паркинг, пред нова голяма жилищна кооперация, и ми бе съвсем ясно, че докато ме обслужва по френски, сводничето ще надниква през прозореца, или дебне между колите, а мен подобни картинки ме напрягат, не ме отпускат…
Разговаряли ли сме по телефона на няколко пъти. Правеше ми впечатление, че същата е общителна, добре възпитана, нямаше и капка надменност, още по-малко наглост. Сега май някъде се е позиционирала в Люлин, пак на паркинг, в автомобил…
Малко ме е яд, че няма собствен терен, но това е положението….
Поздрави!


Прав е колегата,дойде с някаква мръсна блуза с петна,миришеше неприятно.Устата лъхаше на чесън.Отказа да я пипам по гърдите.Беше много враждебно настроена.Свирката не е нищо особено.

Каква хигиена от улична ковра от Лъвов мост.Там са развъдници на болести.