https://adamieva.info/obiava-4885435/nova-top-frenska
https://adamieva.info/obiava-4777290/ba ... ska-v-kola
https://adamieva.info/obiava-4804971/frenska-v-kola-30
https://adamieva.info/obiava-4887634/ba ... ska-v-kola
Ужасна визия, нагло отношение. Много слабо изпълнение. На място цената е по-висока, явно крие пари от сводника. Хигиената е под всякаква критика.
Re: Компаньонки / Ескорт - София / София Област
Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
-
sexyboy86sex
- Мнения: 9
- Регистриран на: Чет Яну 22, 2026 4:15 pm
- Благодарил: 2 пъти
- Благодарен: 5 пъти
-
Dinko-Dinev
- Мнения: 83
- Регистриран на: Нед Дек 15, 2024 12:34 pm
- Благодарил: 24 пъти
- Благодарен: 25 пъти
Re: Компаньонки / Ескорт - София / София Област
Преди време и аз бях се „засилил“ да посетя въпросното момиче. Виждах я често в района на Лъвов мост. Момичето може би там живееше, или пък ползваше хотелските помещения за професионални нужди… Това, което виждах с очите си, е височко стройно момиче, в последните години беше „поналяла“ малко маса, но въпреки всичко, хубаво тяло, с не голям бюст, но симпатична в лице, с хубави очи, така, че в частта на израза „ужасна визия“, не мога да се съглася - разбира се това е мое лично мнение.sexyboy86sex написа: ↑Съб Юни 27, 2026 4:07 pm https://adamieva.info/obiava-4885435/nova-top-frenska
https://adamieva.info/obiava-4777290/ba ... ska-v-kola
https://adamieva.info/obiava-4804971/frenska-v-kola-30
https://adamieva.info/obiava-4887634/ba ... ska-v-kola
Ужасна визия, нагло отношение. Много слабо изпълнение. На място цената е по-висока, явно крие пари от сводника. Хигиената е под всякаква критика.
Така и не се реших да я посетя, тъй като основно предлагаше услуга в кола, и то само френска, а локацията сами знаете, не е никак дискретна…
Имаше период, в който се бе локализирала някъде в края на бул. „Мария Луиза“, но и там срещата се провеждаше във возило, на паркинг, пред нова голяма жилищна кооперация, и ми бе съвсем ясно, че докато ме обслужва по френски, сводничето ще надниква през прозореца, или дебне между колите, а мен подобни картинки ме напрягат, не ме отпускат…
Разговаряли ли сме по телефона на няколко пъти. Правеше ми впечатление, че същата е общителна, добре възпитана, нямаше и капка надменност, още по-малко наглост. Сега май някъде се е позиционирала в Люлин, пак на паркинг, в автомобил…
Малко ме е яд, че няма собствен терен, но това е положението….
Поздрави!
Re: Компаньонки / Ескорт - София / София Област
Dinko-Dinev написа: ↑Нед Юни 28, 2026 1:56 pmПреди време и аз бях се „засилил“ да посетя въпросното момиче. Виждах я често в района на Лъвов мост. Момичето може би там живееше, или пък ползваше хотелските помещения за професионални нужди… Това, което виждах с очите си, е височко стройно момиче, в последните години беше „поналяла“ малко маса, но въпреки всичко, хубаво тяло, с не голям бюст, но симпатична в лице, с хубави очи, така, че в частта на израза „ужасна визия“, не мога да се съглася - разбира се това е мое лично мнение.sexyboy86sex написа: ↑Съб Юни 27, 2026 4:07 pm https://adamieva.info/obiava-4885435/nova-top-frenska
https://adamieva.info/obiava-4777290/ba ... ska-v-kola
https://adamieva.info/obiava-4804971/frenska-v-kola-30
https://adamieva.info/obiava-4887634/ba ... ska-v-kola
Ужасна визия, нагло отношение. Много слабо изпълнение. На място цената е по-висока, явно крие пари от сводника. Хигиената е под всякаква критика.
Така и не се реших да я посетя, тъй като основно предлагаше услуга в кола, и то само френска, а локацията сами знаете, не е никак дискретна…
Имаше период, в който се бе локализирала някъде в края на бул. „Мария Луиза“, но и там срещата се провеждаше във возило, на паркинг, пред нова голяма жилищна кооперация, и ми бе съвсем ясно, че докато ме обслужва по френски, сводничето ще надниква през прозореца, или дебне между колите, а мен подобни картинки ме напрягат, не ме отпускат…
Разговаряли ли сме по телефона на няколко пъти. Правеше ми впечатление, че същата е общителна, добре възпитана, нямаше и капка надменност, още по-малко наглост. Сега май някъде се е позиционирала в Люлин, пак на паркинг, в автомобил…
Малко ме е яд, че няма собствен терен, но това е положението….
Поздрави!
Прав е колегата,дойде с някаква мръсна блуза с петна,миришеше неприятно.Устата лъхаше на чесън.Отказа да я пипам по гърдите.Беше много враждебно настроена.Свирката не е нищо особено.
Re: Компаньонки / Ескорт - София / София Област
Iliqn0185 написа: ↑Нед Юни 28, 2026 5:35 pmDinko-Dinev написа: ↑Нед Юни 28, 2026 1:56 pmПреди време и аз бях се „засилил“ да посетя въпросното момиче. Виждах я често в района на Лъвов мост. Момичето може би там живееше, или пък ползваше хотелските помещения за професионални нужди… Това, което виждах с очите си, е височко стройно момиче, в последните години беше „поналяла“ малко маса, но въпреки всичко, хубаво тяло, с не голям бюст, но симпатична в лице, с хубави очи, така, че в частта на израза „ужасна визия“, не мога да се съглася - разбира се това е мое лично мнение.sexyboy86sex написа: ↑Съб Юни 27, 2026 4:07 pm https://adamieva.info/obiava-4885435/nova-top-frenska
https://adamieva.info/obiava-4777290/ba ... ska-v-kola
https://adamieva.info/obiava-4804971/frenska-v-kola-30
https://adamieva.info/obiava-4887634/ba ... ska-v-kola
Ужасна визия, нагло отношение. Много слабо изпълнение. На място цената е по-висока, явно крие пари от сводника. Хигиената е под всякаква критика.
Така и не се реших да я посетя, тъй като основно предлагаше услуга в кола, и то само френска, а локацията сами знаете, не е никак дискретна…
Имаше период, в който се бе локализирала някъде в края на бул. „Мария Луиза“, но и там срещата се провеждаше във возило, на паркинг, пред нова голяма жилищна кооперация, и ми бе съвсем ясно, че докато ме обслужва по френски, сводничето ще надниква през прозореца, или дебне между колите, а мен подобни картинки ме напрягат, не ме отпускат…
Разговаряли ли сме по телефона на няколко пъти. Правеше ми впечатление, че същата е общителна, добре възпитана, нямаше и капка надменност, още по-малко наглост. Сега май някъде се е позиционирала в Люлин, пак на паркинг, в автомобил…
Малко ме е яд, че няма собствен терен, но това е положението….
Поздрави!
Прав е колегата,дойде с някаква мръсна блуза с петна,миришеше неприятно.Устата лъхаше на чесън.Отказа да я пипам по гърдите.Беше много враждебно настроена.Свирката не е нищо особено.
Каква хигиена от улична ковра от Лъвов мост.Там са развъдници на болести.