Запитване

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Meto_pln
Мнения: 39
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2021 6:55 pm
Благодарен: 10 пъти

Запитване

Мнение от Meto_pln »

Здравейте колеги 🙂 нов съм в тази сфера и ако може някой да предложи нещо. Понеже ми е странно да правя секс с жена, която съм видял тукощо тя трябва да да има някакво що годе приятно отношение към мен и терена трябва да е максимално дискретен. Колкото по малко хора ме виждат там по добре. Един колега ходил при жрица и на входа му се скарала някаква бабка(комшийка на жрицата) казала му -простак къде си тръгнал при тая курва 😮 😄 е това ако ми се случи въобще ще забравя за какво съм там. Така че ако някой се сеща за мацка с дискретен терен и добро отношение и да няма колежки и сводници при нея ще съм много благодарен. Не държа да е фотомодел ,да тръгнат нещата пък после ще си избирам по обстойно
Аватар
DarkDestroyer
Moderator
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Юни 11, 2021 9:57 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 41 пъти

Re: Запитване

Мнение от DarkDestroyer »

Виж тази тема - viewtopic.php?f=5&t=168

Потърси информация за обявите в търсачката по линк от обявата или телефона.
kurvi_kade_ste
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Юни 12, 2021 4:56 pm
Благодарил: 8 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: Запитване

Мнение от kurvi_kade_ste »

Meto_pln написа: Нед Сеп 26, 2021 7:19 pm Здравейте колеги 🙂 нов съм в тази сфера и ако може някой да предложи нещо. Понеже ми е странно да правя секс с жена, която съм видял тукощо тя трябва да да има някакво що годе приятно отношение към мен и терена трябва да е максимално дискретен. Колкото по малко хора ме виждат там по добре. Един колега ходил при жрица и на входа му се скарала някаква бабка(комшийка на жрицата) казала му -простак къде си тръгнал при тая курва 😮 😄 е това ако ми се случи въобще ще забравя за какво съм там. Така че ако някой се сеща за мацка с дискретен терен и добро отношение и да няма колежки и сводници при нея ще съм много благодарен. Не държа да е фотомодел ,да тръгнат нещата пък после ще си избирам по обстойно
Ако някоя бабка ти се скара, че ходиш по курви, просто и кажи. "Бабо, ебъ курви всякакви." После ще иска да се сдобрите. ;)
Публикувай отговор