Свършване на лице

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
akarras
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Фев 26, 2024 12:00 pm

Re: Свършване на лице

Мнение от akarras »

Нямам представа. Аз само на лицето съм хвърлял 2 пъти
fire
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Юли 31, 2024 9:12 am

Re: Свършване на лице

Мнение от fire »

nqkoi написа: Пон Юли 29, 2024 3:04 pm
akarras написа: Пет Юли 26, 2024 11:19 am В лице си е первезна Симона, личат си годините, ако не ти пречи това става. Дълбокото го прави, но почва да стиска със зъбки, като опре дъното. Почти й се получава. Почти :)

Пишат че не гълтала?
Кака Симона последния път я понапънах на дълбоко гърло и както е споменал колегата пусна зъбки,вика давиш ме 🤣 и финал на циците.
nqkoi
Мнения: 134
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 8:01 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: Свършване на лице

Мнение от nqkoi »

fire написа: Сря Юли 31, 2024 9:35 am
nqkoi написа: Пон Юли 29, 2024 3:04 pm
akarras написа: Пет Юли 26, 2024 11:19 am В лице си е первезна Симона, личат си годините, ако не ти пречи това става. Дълбокото го прави, но почва да стиска със зъбки, като опре дъното. Почти й се получава. Почти :)

Пишат че не гълтала?
Кака Симона последния път я понапънах на дълбоко гърло и както е споменал колегата пусна зъбки,вика давиш ме 🤣 и финал на циците.
Имали опция да и напълниш гърлото / гълтане ?

Звучеше ми троснато по телефона и и затворих
fire
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Юли 31, 2024 9:12 am

Re: Свършване на лице

Мнение от fire »

nqkoi написа: Чет Авг 01, 2024 3:28 pm
fire написа: Сря Юли 31, 2024 9:35 am
nqkoi написа: Пон Юли 29, 2024 3:04 pm


Пишат че не гълтала?
Кака Симона последния път я понапънах на дълбоко гърло и както е споменал колегата пусна зъбки,вика давиш ме 🤣 и финал на циците.
Имали опция да и напълниш гърлото / гълтане ?

Звучеше ми троснато по телефона и и затворих
Дава свършване в устата но едва ли гълта.
akarras
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Фев 26, 2024 12:00 pm

Re: Свършване на лице

Мнение от akarras »

Да споделя: минах през баба Симона вчера. Да ви кажа много е сдала багажа. Скоро не бях я виждал, станали си е истинска баба с розова коса :) И една такава уж флиртува, върти очи, прави комплименти… ама си е баба истинска. Много фантазия вкарах да свърша. Направо ми беше гадно после. Почувствах се мноо пропаднал…
Nikolaj
Мнения: 376
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 46 пъти
Благодарен: 74 пъти

Re: Свършване на лице

Мнение от Nikolaj »

akarras написа: Съб Авг 31, 2024 2:14 pm Да споделя: минах през баба Симона вчера. Да ви кажа много е сдала багажа. Скоро не бях я виждал, станали си е истинска баба с розова коса :) И една такава уж флиртува, върти очи, прави комплименти… ама си е баба истинска. Много фантазия вкарах да свърша. Направо ми беше гадно после. Почувствах се мноо пропаднал…
То сигурно само силикона и стои изпънат на нея. ;) Поне не мирише на стара жена като някой нейни поотпуснали се наборки.
Публикувай отговор