Бърза френска 15мин. 50лв. - 0885733770

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
hard
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Окт 27, 2021 4:59 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 2 пъти

Бърза френска 15мин. 50лв. - 0885733770

Мнение от hard »

https://www.alo.bg/9090106

Някой бил ли е тук? Мисля да я пробвам за половинка.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 110
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 83 пъти
Благодарен: 44 пъти

Re: Бърза френска 15мин. 50лв. - 0885733770

Мнение от водач_на_мпс »

Няколко пъти съм я посещавал. На стария терен се раздаваше много, яздеше брутално. :twisted: Сега на новия става, но е пасивна и без желание. Новият терен е на Лъвов мост и вече има баня.

Годините отговарят, снимките са актуални. Млада, красива българка от ромски етнос, в лице също е красива. Не говори на характерното 'х' и няма диалект.

Голям плюс е, че работи със записани часове! Не е конвейер и не ми се е налагало да чакам. С времето също е точна. Засича от минутата, в която влезна в стаята.

В секса качеството падна, но предвид другите в този ценови диапазон - става. Започна да прави дребни номера, например застава неудобно, за да не мога да я блъскам здраво или се прави, че не знае позата и как да си сложи краката. Преди не ползваше лубрикант и понеже е тясна, направо си ме стискаше, сега слага много и не ми е толкова кеф. Но пак си свършвам в нея(в презерватива). Френската е слаба откъм духане(смуче слабо), но компенсира с много слюнка и плюе върху хуя. Изчаква да се стече и хубаво разнася по целия ствол. Правила ми е френска без и не съм имал проблеми. Миризми също няма, чиста е.

Най-големият проблем за мен е, че не оставя телефона. Във всяка свободна минута, когато почивам, тя си чати с приятелки, вместо да ми обръща внимание и да се старае да ми е хубаво. Извинява се и продължава да чати. Трябва търпение с нея, все пак е дете. Така са тийнейджърките от тикток поколението. :)
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 110
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 83 пъти
Благодарен: 44 пъти

Re: Някой ебал ли го е това котенце 0885733770

Мнение от водач_на_мпс »

Да, аз. Няколко пъти миналата година.
Ето ревюто ми - viewtopic.php?f=5&t=1783

Щом се е върнала на стария терен, е загубила редовни клиенти. Мен мен изгуби, заради постоянното чатене на телефона, дори тиктоци си гледаше последния път. Отношение 0. И от тогава не съм ходил.
paco04
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: Бърза френска 15мин. 50лв. - 0885733770

Мнение от paco04 »

Мда само заради тялото за нещо на бързо става но ако е за час към гредичка си пада според мен. Цигански номера буташ я дърпа се уж гъдел я било апатична и си гледа телефона. Разбрах ме се за час но като отидох каза само за половин можела съжелявала но не работела със записани часове което означава че и тенекии върже. Една дебела циганка я пази.
Patron
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Мар 25, 2024 12:08 pm

Re: Бърза френска 15мин. 50лв. - 0885733770

Мнение от Patron »

Аз също я посетих на ,,терена,, в Западен Парк. При мен се осети миризма и не се изкъпа нито преди, нито след сеанса. Да отвън седеше една дебела циганка в една кола. Мисля че беше синьо Пежо. Аз лично не препоръчвам, язък и за хубавото тяло и излъчване.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 110
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 83 пъти
Благодарен: 44 пъти

Re: Бърза френска 15мин. 50лв. - 0885733770

Мнение от водач_на_мпс »

Ебах Ванеса в последната седмица преди да излезе отпуска. Пиша ъпдейта сега, защото обявата беше архивирана няколко месеца. Сега се върна на нов терен в Красна поляна, а в момента е в Благоевград.

На 150лв беше греда, сега на 200 е подигравка! Вече целувки по тялото са екстра +50лв. Френска без също +50. Станала е много нагла! Преди отпуската 30 мин беше 80лв. Както всеки път ѝ оставих 100лв, но за пръв път не ми благодари. Нагла! Със времето също цака - 30 мин е 20, час е 40.

Преди беше приказлива и се закачаше, сега мълчи и говори само за цени. При смяна на пози не съдейства, а нарочно пречи - прави се че не знае позата, стиска крака, дърпа се. Слаба свирка - лапна ми наденицата и я местеше от едната в другата буза. Добре че получавам ерекция само като я видя гола. Иначе във секса промяна няма - гореща е. Държи на ебане, помоли ме да я чукам леко, че много клиенти имала тоя ден(бях вечерта), но заради наглото поведение и липсата на целувки я блъсках здраво във путката. Не гъкна, само пъшка сладко. На мисионерска ме прегърна и придърпа към нея и ме дра леко със нокти(маникюр). Много ме възбуди и аха да кажа да дава по-смело и замълчах, да не реши, че и това е екстра. На задна не върти кръста и го поема. Обаче новото е, че путето е станало кофа! Ужасно широка. Миналата година беше доста тясна, сега е кофа. Успях да свърша в презерватива със зор.

Вече се къпе след секс. Аналчето го е ремонтирала и сега е хубава гледката на задна и 69. Качила е 3кг и дупето е по-сочно.

Реално цената за стандарт е 250лв на час и 150 за 20 минути, което е абсурдно скъпо за такава посредствена успуга. Трябва да върне старите цени и да си оправи поведението.
sfpolice
Мнения: 31
Регистриран на: Сря Мар 13, 2024 8:26 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: Бърза френска 15мин. 50лв. - 0885733770

Мнение от sfpolice »

За жалост не е само тя с цени на горе това е масово явление можеби има 3-4 от дъртите парантий който не са пипали цените. Все пак това са първите разходи който човек реже разходите за удоволствия и забавление и вместо да ти вземе курвата 150 ще размислиш и ще си фанеш уя подмишка ше плюнеш два пъти, че убелиш главата и че улабиш жилката и няма да отидеш при нея и ще спестиш 300 в този момент или ако имаш жена изкарваш нея виновна и така.
Това че ти я харесваш и ти допада и че тя ти прави мили очички на момента не значи, че след това сато си тръгнеш не ти се смее зад гърба и не те нарича балък пред сутеньора или мъжът и и.т.н
Публикувай отговор