Някой с опит да сподели?

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Osobniak
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Яну 22, 2023 1:24 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Някой с опит да сподели?

Мнение от Osobniak »

https://www.alo.bg/8077022
Тази госпожа ми попадна в полезрението. По телефона звучи много добре. Но знае ли човек?
Предатор
Мнения: 82
Регистриран на: Пон Окт 31, 2022 12:43 pm
Благодарил: 16 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Предатор »

Колега,те всичките по телефона са много секси и звучат много добре .... обаче като отидеш на место и събуеш гащите и ти вземат парите и до там .!!!! Има и от тях точни на са много малко за съжаление..
Osobniak
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Яну 22, 2023 1:24 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Osobniak »

Съгласен , но тази имаше много над средна речева култура , чувство за хумор и т.н.
Misiq london
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Яну 23, 2022 10:57 pm

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Misiq london »

Прекрасно отношение, терена е без забележка, свирката е брутална в секса не е никак пасивна,ако имаш други въпроси питай.
Osobniak
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Яну 22, 2023 1:24 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Osobniak »

Е , това е .Явно е добър избор. Терена там май се сменя периодично.
Misiq london
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Яну 23, 2022 10:57 pm

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Misiq london »

Osobniak написа: Пон Яну 23, 2023 12:01 am Е , това е .Явно е добър избор. Терена там май се сменя периодично.
Аз съм ходил в лозенец беше в хотел супер уютно
Osobniak
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Яну 22, 2023 1:24 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Osobniak »

Мисля, че е леко пълничка. Това не ме притеснява де.
neo.bg
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Апр 10, 2022 9:21 pm
Благодарил: 15 пъти
Благодарен: 10 пъти

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от neo.bg »

Просто е мааалко по-едра и висока, но е изключително стегната. Много тренира и отделно тренировките в леглото.
Ще се убедиш като отидеш при нея.
Относно дали е пасивна....... повярвай ми, Джони Синс е по-пасивен от нея, Мира винаги ми е топила лагерите.

За съжаление откакто я няма на Графа не мога да я посещавам. Работя на буквално 200 метра от там и както тя, така и почти всичките й колежки са ми правили обедните почивки и остатъка от следобедите в офиса по-приятни
Osobniak
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Яну 22, 2023 1:24 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Osobniak »

Мен не ме притесняват големи жени. Аз съм над два метра и над 110 килограма. По-голяма от ме надали е....
Vladi-90
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Яну 23, 2023 9:46 pm
Благодарен: 1 път

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Vladi-90 »

Osobniak написа: Пон Яну 23, 2023 9:12 pm Мен не ме притесняват големи жени. Аз съм над два метра и над 110 килограма. По-голяма от ме надали е....
Аз също съм от високите мъже,а в центъра където ме прие леглото беше малко,кокетно и адски неудобно за големи мъже.Но пък ми духа,докато бях седнал на стола и ме чука на пода.
Osobniak
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Яну 22, 2023 1:24 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Osobniak »

Явно си струва да се посети. Благодаря за отговорите!
Nikolaj
Мнения: 346
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 72 пъти

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Nikolaj »

neo.bg написа: Пон Яну 23, 2023 8:58 pm Просто е мааалко по-едра и висока, но е изключително стегната. Много тренира и отделно тренировките в леглото.
Ще се убедиш като отидеш при нея.
Относно дали е пасивна....... повярвай ми, Джони Синс е по-пасивен от нея, Мира винаги ми е топила лагерите.

За съжаление откакто я няма на Графа не мога да я посещавам. Работя на буквално 200 метра от там и както тя, така и почти всичките й колежки са ми правили обедните почивки и остатъка от следобедите в офиса по-приятни
Малко по-едра и висока...? :roll: Искаш да кажеш че тези 167см. които е писала не са 167см...така ли..? Колко кг. е според теб..?
Vladi-90
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Яну 23, 2023 9:46 pm
Благодарен: 1 път

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Vladi-90 »

Nikolaj написа: Вто Яну 24, 2023 9:39 pm
neo.bg написа: Пон Яну 23, 2023 8:58 pm Просто е мааалко по-едра и висока, но е изключително стегната. Много тренира и отделно тренировките в леглото.
Ще се убедиш като отидеш при нея.
Относно дали е пасивна....... повярвай ми, Джони Синс е по-пасивен от нея, Мира винаги ми е топила лагерите.

За съжаление откакто я няма на Графа не мога да я посещавам. Работя на буквално 200 метра от там и както тя, така и почти всичките й колежки са ми правили обедните почивки и остатъка от следобедите в офиса по-приятни
Малко по-едра и висока...? :roll: Искаш да кажеш че тези 167см. които е писала не са 167см...така ли..? Колко кг. е според теб..?
Баш толкова е висока,колкото е написала.Явно е била с токчета и затова му се е сторила висока😅😅😅😅
Santana
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Яну 01, 2023 3:11 pm

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Santana »

Misiq london написа: Нед Яну 22, 2023 10:06 pm Прекрасно отношение, терена е без забележка, свирката е брутална в секса не е никак пасивна,ако имаш други въпроси питай.

Абсолютно задължително ли е вземането на душ при Мира и ако отговорът е - да, престоят в банята влиза ли във времето от уговореният един час. Благодаря предварително!
M4ogot
Мнения: 87
Регистриран на: Сря Юни 01, 2022 10:34 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от M4ogot »

единствено че понапълня и вече си личат и годините а цената все е на горе ... но нормално ако въпреки това си има достъчно клиенти.
Vladi-90
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Яну 23, 2023 9:46 pm
Благодарен: 1 път

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Vladi-90 »

M4ogot написа: Чет Яну 26, 2023 5:15 pm единствено че понапълня и вече си личат и годините а цената все е на горе ... но нормално ако въпреки това си има достъчно клиенти.
Вече всякакви мангалки ни трескат за по 400 лв.Годините работа при Мира,поне не променят услугата,за разлика от други.Двете с Деси-Вики са пример за мен как тази работа се върши.Една камара екстри има в цената все пак при Мира-нормално е да е такава.
Osobniak
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Яну 22, 2023 1:24 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Osobniak »

Колега , би ли пуснал контакт на Деси - Вики? Благодаря.
Vladi-90
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Яну 23, 2023 9:46 pm
Благодарен: 1 път

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Vladi-90 »

Osobniak написа: Пет Яну 27, 2023 9:27 am Колега , би ли пуснал контакт на Деси - Вики? Благодаря.
0877486874.. Има цяла тема за нея във форума.
Osobniak
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Яну 22, 2023 1:24 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Osobniak »

Благодаря за отговора! По този път съм начинаещ.
Misiq london
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Яну 23, 2022 10:57 pm

Re: Някой с опит да сподели?

Мнение от Misiq london »

Santana написа: Чет Яну 26, 2023 8:49 am
Misiq london написа: Нед Яну 22, 2023 10:06 pm Прекрасно отношение, терена е без забележка, свирката е брутална в секса не е никак пасивна,ако имаш други въпроси питай.

Абсолютно задължително ли е вземането на душ при Мира и ако отговорът е - да, престоят в банята влиза ли във времето от уговореният един час. Благодаря предварително!
Колега, не цепя секундата не съм си гледал и часовника, услугата е без забележки не се дава зор та дори и да влиза времето за душ в единия час не мисля, че ще се къпеш 20мин
Публикувай отговор